Svētdiena, 25 Marts 2018 14:09

"Lielvārdei/Fans" līdz finālam vajadzīga tikai viena uzvara

Viena panākuma attālumā no iekļūšanas Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas finālā nokļuvusi komanda "Lielvārde/Fans", kas vakar Jelgavā ar 8:4 pieveica savu pusfināla sērijas pretinieci FK "JeNo". Četrus vārtus jauno lielvārdiešu labā guva Juris Sandis Jēgers, trīs - Jānis Gerasimovs.

Pusfināla sēriju, kas turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām, Lielvārdes komanda sāka ar panākumu savā laukumā (9:7), bet jau nākamajā vakarā turpat Lielvārdes novada sporta centrā atzina jelgavnieku pārākumu, piekāpjoties ar 1:6. Vakar "Lielvārde/Fans" un FK "JeNo" pirmo reizi krustoja nūjas Jelgavā. Līdz 11. minūtei mūsējie pēc diviem Jāņa Gerasimova precīziem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Laukuma saimnieki līdz pirmajam pārtraukumam spēja atjaunot neizšķirtu (2:2), bet vadībā šajā mačā tā arī neizvirzījās. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 5:3 par labu Lielvārdes komandai, bet visā mačā "Lielvārde/Fans" izrādījās pārāka ar 8:4, jau otro reizi izvirzoties vadībā pusfināla sērijā - 2:1.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma Jānis Gerasimovs, kurš izcēlās ar "hat-trick". Rezultatīvāks par viņu bija tikai Juris Sandis Jēgers, kura kontā četri vārtu guvumi. Trīs rezultatīvas piespēles Rūda Žukeļa kontā. Jau šovakar pulksten 20.00 turpat Jelgavas Valsts ģimnāzijā abas komandas aizvadīs sērijas ceturto spēli. Ja uzvarēs lielvārdieši, viņi būs iekļuvuši finālā un nodrošinājuši sev vismaz sudraba medaļas. Ja veiksme būs jelgavnieku pusē, sērijas piektā spēle notiks 31. martā Lielvārdē.