Pirmdiena, 19 Marts 2018 05:49

Lielvārdieši neizmanto septiņus vairākumus un zaudē "JeNo"

Latvijas čempionātā florbolā vīriešu 1. līgas pusfināla sērijā starp komandām "Lielvārde/Fans" un FK "JeNo" (Jelgavas novads), pēc divām spēlēm rezultāts kļuvis neizšķirts, jo otrajā mačā, kas arī notika Lielvārdes novada sporta centrā, mājinieki piedzīvoja zaudējumu ar 1:6. Jāpiebilst, ka jaunie Lielvārdes florbolisti neprata izmantot nevienu no septiņiem pretinieku noraidījumiem.

Pusfināla sēriju ar uzvaru sāka komanda "Lielvārde/Fans", kas savā laukumā guva panākumu ar 9:7. Otrajā spēlē, kas arī notika lielvārdiešu laukumā, rezultātu 9. minūtē atklāja jelgavnieks Mārtiņš Mickevičs (1:0). Jau pēc dažām minūtēm ar golu atbildēja lielvārdietis Dairis Trops - 1:1. Kā vēlāk izrādījās, tas šajā mačā bija Lielvārdes florbolistu goda vārtu guvums. Otrās trešdaļas laikā viesi izvirzījās vadībā ar 4:1, bet visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:1.

Par labāko spēlētāju komandā "Lielvārde/Fans" tika atzīts vienīgo vārtu autors Dairis Trops. Finālā iekļūs komanda, kura gūs trīs uzvaras. Sērijas nākamās divas spēles norisināsies FK "JeNo" laukumā Jelgavā - 24. un 25. martā.