Pirmdiena, 26 Februāris 2018 09:58

Madlienas kausu florbolā izcīna "Ripas & Roltoni"

24. februārī Madlienas vidusskolas sporta zālē jau astoto reizi norisinājās ikgadējais florbola turnīrs "Madlienas kauss", kas pēdējos gados kļuvis par vienu no centrālajiem šī sporta veida notikumiem Ogres novadā, pulcējot komandas no visas Latvijas. Šoreiz astoņu komandu konkurencē Madlienas kausu izcīnīja Ķeguma novada vienība "Ripas & Roltoni", otrajā vietā atstājot mājinieku komandu "Saules avots", bet trešajā - "FK Metēji" no Ogres, informē sacensību rīkotājs Toms Balodis.

1. vietā "Ripas & Roltoni" (Dāvis Janovskis, Juris Tretjakovs, Jurģis Birznieks, Klāvs Gaiņuks, Armands Arājs un Dāvis Bogdānovs); 2. vietā "Saules avots" (Valentīns Jakušonoks, Dzintars Iļjins, Normunds Puriņš, Ainārs Ervīns Balodis, Mārcis Liepiņš, Ēriks Kameņkovs, Nauris Puriņš, Emīls Viducis un Toms Balodis); 3. vietā "FK Metēji" (Māris Balodis, Mārtiņš Zaikovskis, Ričards Krauze, Agris Veļiks, Hovards Kaļagins, Mārtiņš Vilks, Jānis Ozoliņš, Elvijs Pinka un Matīss Pečkovskis).

"Turnīrs Madlienā tiek rīkots kopš 2013. gada un iemantojis lielu popularitāti. Īpaši šogad vēlamies pateikt paldies Ogres novada sporta centram, tā direktorei Dzirkstītei Žindigai un sporta attīstības darba organizatorei Sanitai Tauriņaipar par florbola bortu nodrošināšanu, kā arī Ogres Basketbola skolas direktorei Ilgai Neimanei par spēļu tablo! Paldies arī mūsu atbalstītājiem – vietējiem veikaliem "Rasas" un "Elvi"," stāsta biedrības "Saules avots" pārstāvis un šo sacensību rīkotājs Toms Balodis.

Sabiedriskā labuma statusa organizācijas "Saules avots" rīkotā florbola kausa izcīņa Madlienas vidusskolas sporta zālē notika pēc Latvijas Florbola savienības florbola spēles noteikumiem. Spēles tiesāja vismaz viens laukuma tiesnesis, un mači norisināsjās 5 pret 5 (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs).

Biedrība "Saules avots" izveidota 2010. gadā un apvieno vairākus desmitus Madlienas pagasta iedzīvotāju. Biedrība organizē dažādus sporta un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas pasākumus. Tās mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības aktivitāti un līdzdalību teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.

Pievienot komentāru

ONAAČF kalendārs

Svētdiena, 15.04. Fināls
14:00 Privacon 11:3 Metēji

Visas spēles

ONAAFČ Play-off: zari

Play-offTurnīra zari

ONAAČF 17/18

# Komanda S P
1 SK Birzgale 14 37
2 Privacon 14 32
3 Rekrūši 14 25
4 Metēji 14 22
5 FK Salaspils 14 22
6 Osports 14 16
7 Lāčplēsis 14 14
8 HansaMatrix 14 0

ONAAČF līderi

Vārti + piesp.

Vārti + rezultatīvas piespēles
# Spēlētājs Komanda V+P
1 Dāvis Janovskis BIR 64
2 Juris Tretjakovs BIR 46
3 Raimonds Zemzāle PRI 44
4 Mārtiņš Zaikovskis MET 42
5 Mikus Laganovskis LĀČ 30
6 Eduards Irbe SAL 29
- Ivo Ivanovs PRI 29
8 Elgars Jirgens REK 25
9 Kristers Tontegode REK 24
10 Kaspars Kreimanis BIR 23
Vārti
↑ uz augšu ↑