Pirmdiena, 26 Februāris 2018 09:58

Madlienas kausu florbolā izcīna "Ripas & Roltoni"

24. februārī Madlienas vidusskolas sporta zālē jau astoto reizi norisinājās ikgadējais florbola turnīrs "Madlienas kauss", kas pēdējos gados kļuvis par vienu no centrālajiem šī sporta veida notikumiem Ogres novadā, pulcējot komandas no visas Latvijas. Šoreiz astoņu komandu konkurencē Madlienas kausu izcīnīja Ķeguma novada vienība "Ripas & Roltoni", otrajā vietā atstājot mājinieku komandu "Saules avots", bet trešajā - "FK Metēji" no Ogres, informē sacensību rīkotājs Toms Balodis.

1. vietā "Ripas & Roltoni" (Dāvis Janovskis, Juris Tretjakovs, Jurģis Birznieks, Klāvs Gaiņuks, Armands Arājs un Dāvis Bogdānovs); 2. vietā "Saules avots" (Valentīns Jakušonoks, Dzintars Iļjins, Normunds Puriņš, Ainārs Ervīns Balodis, Mārcis Liepiņš, Ēriks Kameņkovs, Nauris Puriņš, Emīls Viducis un Toms Balodis); 3. vietā "FK Metēji" (Māris Balodis, Mārtiņš Zaikovskis, Ričards Krauze, Agris Veļiks, Hovards Kaļagins, Mārtiņš Vilks, Jānis Ozoliņš, Elvijs Pinka un Matīss Pečkovskis).

"Turnīrs Madlienā tiek rīkots kopš 2013. gada un iemantojis lielu popularitāti. Īpaši šogad vēlamies pateikt paldies Ogres novada sporta centram, tā direktorei Dzirkstītei Žindigai un sporta attīstības darba organizatorei Sanitai Tauriņaipar par florbola bortu nodrošināšanu, kā arī Ogres Basketbola skolas direktorei Ilgai Neimanei par spēļu tablo! Paldies arī mūsu atbalstītājiem – vietējiem veikaliem "Rasas" un "Elvi"," stāsta biedrības "Saules avots" pārstāvis un šo sacensību rīkotājs Toms Balodis.

Sabiedriskā labuma statusa organizācijas "Saules avots" rīkotā florbola kausa izcīņa Madlienas vidusskolas sporta zālē notika pēc Latvijas Florbola savienības florbola spēles noteikumiem. Spēles tiesāja vismaz viens laukuma tiesnesis, un mači norisināsjās 5 pret 5 (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs).

Biedrība "Saules avots" izveidota 2010. gadā un apvieno vairākus desmitus Madlienas pagasta iedzīvotāju. Biedrība organizē dažādus sporta un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas pasākumus. Tās mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības aktivitāti un līdzdalību teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.

Pievienot komentāru

ONAAČF kalendārs

Svētdiena, 09.12. 2. kārta
11:00 Par godu 4:3 PM Privacon
12:00 Hansa 5:10 Ikšķile
13:00 Privacon 8:4 Salaspils
14:00 Osports 3:6 Par godu
15:00 Rekrūši 5:2 Lāčplēsis
16:00 Salaspils 2:4 Osports

Visas spēles

ONAAČF 18/19

# Komanda S P
1 Rekrūši 3 8
2 Ikšķile/Metēji 3 7
3 Privacon 3 7
4 Par godu svētkiem 3 5
5 HansaMatrix 3 3
6 FK Salaspils 3 3
7 Osports 3 3
8 Lāčplēsis 3 0
↑ uz augšu ↑