Trešdiena, 06 Decembris 2017 19:56

Neizbēgamais "pēriens" pārdzīvots, tagad - par 5. vietu

Kā jau to varēja prognozēt, Latvijas sieviešu izlase Bratislavā notiekošā pasaules čempionāta finālturnīra astotdaļfinālā nespēja izrādīt nopietnu pretestību septiņkārtējām pasaules čempionēm un šo sacensību favorītēm zviedrietēm, piekāpjoties ar 0:21. Labākās spēlētājas balvu saņēma rembatiete Diāna Isjomina. Tagad mūsu meitenēm jāizmanto viena brīvdiena, bet parīt viņas sāks miniturnīru par 5. - 9. vietu pasaulē.

Vakar mūsu sieviešu izlase sekmīgi pārvarēja fināltunīra astotdaļfināla kārtu, bet ceturtdaļfinālā latvietes jau gaidīja pats niknākais pretinieks no visiem iespējamiem - Zviedrijas valsts, kas apakšgrupas spēlēs nopietnu pretestību nesastapa, bet vakar vēl bija atpūtusies. Latvijas izlases treneri, labi apzinādamies spēku samērus, jau pirms spēles bija nolēmuši ļaut atpūsties pāris mūsu komandas līderēm, bet izspēlēties ļaut visām debitantēm. Skandināvietes uzreiz nodemonstrēja, ka grib ne vien uzvarēt, bet arī uzlabot savus individuālās statistikas rādītājus. Jau pirmie divi viņu metieni sasniedza mērķi - 0:2, bet kopumā Zviedrijas izlase katrā periodā iemeta pa septiņiem goliem, atkārtojot savu rekordu spēlēs pret latvietēm - ar 21:0 zviedrietes pārspēja latvietes arī tālajā 1995. gadā, Eiropas čempionātā. Vairāk žēl par to, ka mūsu meitenēm ne reizes neizdevās sarūgtināt pretinieču vārtsardzi, jo jāsaka, ka iespēju netrūka - Zviedrijas florbolistes pārāk aizrāvās ar uzbrukumu, nereti piemirstot par savu vārtu drošību.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta uzbrucēja Diāna Isjomina, bet Zviedrijas komandā labākās spēlētājas balvu saņēma Anna Vīka, kuras kontā 7 (4+3) rezultativitātes punkti. Visu šo spēli cīnījās arī ogrēniete Paula Sloģe un lēdmaniete Evita Rudzīte. Rīt mūsu komandai brīvdiena, bet jau piektdien, 8. decembrī, latvietes uzsāks cīņu par 5. vietu pasaulē. Mūsu izlases pretinieces būs spēles starp Čehijas un Polijas valstsvienībām neveiksminieces.

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Pievienot komentāru

ONAAČF kalendārs

Sestdiena, 17.03. 10. kārta
14:00 Salaspils pret Birzgale
15:00 Hansa pret Osports
16:00 Lāčplēsis pret Privacon
17:00 Rekrūši pret Metēji

Visas spēles

ONAAČF 17/18

# Komanda S P
1 SK Birzgale 13 34
2 Privacon 13 29
3 Rekrūši 13 24
4 FK Salaspils 13 22
5 Metēji 13 20
6 Lāčplēsis 13 14
7 Osports 13 13
8 HansaMatrix 13 0

ONAAČF līderi

Vārti + piesp.

Vārti + rezultatīvas piespēles
# Spēlētājs Komanda V+P
1 Dāvis Janovskis BIR 60
2 Raimonds Zemzāle PRI 40
- Juris Tretjakovs BIR 40
4 Mārtiņš Zaikovskis MET 39
5 Eduards Irbe SAL 29
6 Mikus Laganovskis LĀČ 25
- Ivo Ivanovs PRI 25
8 Elgars Jirgens REK 23
- Kristers Tontegode REK 23
- Kaspars Kreimanis BIR 23
Vārti
↑ uz augšu ↑