Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15
OCSK

  Kopā Mājās Izbraukumā
Spēles kalendārā: 13 5 8
Nospēlētās spēles: 13 5 8
Uzvara: 8 1 7
Neizšķirts: 4 3 1
Zaudējums: 1 1 0
       
Lielāka uzvara: 1-0
OCSK
-
SK Pārogre
1-4
Futbols
-
OCSK
Lielākais zaudējums: 0-2
OCSK
-
Salaspils
----
Vārtu summa (iesistie un ielaisti): 27 11 16
Vārtu summa par spēli: 2.08 2.2 2
Iesistie vārti: 19 5 14
Iesistie vārti par spēli: 1.46 1 1.75
Ielaisti vārti: 8 6 2
Ielaisti vārti par spēli: 0.62 1.2 0.25
Sausā uzvara: 8 2 6

Vārtu grafiks


Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv 2:3 Tente
19:00 HAUZE 4:0 Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags 1:1 Barons
17:00 Jaunogre 5:2 Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 12. kārtu

Barons - Maksims Kudrjašovs

Tente - Jevgēnijs Jeroha

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 11 11 24
3 Streka 10 6 18
4 Tente 10 7 15
5 Pafbet.lv 11 -16 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 10 -18 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 11 33 29
2 Ķengarags 11 25 23
3 Barons 11 10 22
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 11 -17 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
2 Raivis Rubīns OSP 12
- Matīss Beitāns STR 12
4 Patriks Malvess DIN 10
5 Ģirts Tumans OSP 9
- Kārlis Vikmanis PAF 9
- Kristaps Ratnieks OCSK 9
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 9
9 Ģirts Burmistris OSP 6
- Mārtiņš Sīpols TEN 6
2. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Niklāvs Škaunacis JAU 18
2 Aleksandrs Usmanovs BAR 15
- Aleksandrs Miheikins KEN 15
4 Aleksejs Sanatovs JAU 10
5 Romāns Atrahimovičs JAU 9
6 Igors Kapustins FRE 7
- Eduards Gailītis KEN 7
8 Daniels Žarovs FRE 6
- Ilvars Barkāns FKP 6
10 Emīls Bisenieks FKP 5
↑ uz augšu ↑