Ogres novada telpu futbola čempionāts 14/15 - A grupa
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 18.10.14 14:00 Laimes Lācis - OCSK2 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
2 25.10.14 15:00 OCSK - FK-Pokahlv.com4 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
3 01.11.14 15:00 Meņģele - OCSK1 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
4 15.11.14 14:00 OCSK - SK Pārogre6 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
5 23.11.14 17:00 Ogres Prestižs - OCSK5 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
6 29.11.14 12:00 OCSK - FK Lielvārde11 - 0 Uzvaras Spēles atskaitē
7 06.12.14 13:00 DEPPO/MIX - OCSK6 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
8 21.12.14 17:00 OCSK - Zuši8 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
9 04.01.15 17:00 Ogres sporta centrs - OCSK5 - 0 Zaudējumi Spēles atskaitē
10 11.01.15 14:30 BAO - OCSK4 - 0 Zaudējumi Spēles atskaitē
11 18.01.15 18:00 Suntaži - OCSK0 - 6 Uzvaras Spēles atskaitē
12 31.01.15 12:00 Vecais Alberts - OCSK3 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
13 08.02.15 19:00 Streka - OCSK4 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
14 15.02.15 14:00 FK 33/MEDILINK - OCSK1 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 14/15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑