Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 21.10.07 14:00 OCSK - Taurupe2 - 2 Draw Spēles atskaitē
2 28.10.07 12:00 FK Centrs - OCSK4 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
3 11.11.07 14:00 OCSK - OPV9 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
4 18.11.07 16:00 FK 33/MEDILINK - OCSK1 - 6 Uzvaras Spēles atskaitē
5 25.11.07 14:00 OCSK - Delfīni4 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
6 09.12.07 16:00 Omāri - OCSK1 - 8 Uzvaras Spēles atskaitē
7 16.12.07 13:00 OCSK - HK Ogre6 - 0 Uzvaras Spēles atskaitē
8 06.01.08 17:00 Vairāk saules - OCSK2 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
9 13.01.08 13:00 Ogres sporta centrs - OCSK4 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
10 20.01.08 15:00 LDZ cargo - OCSK0 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
11 27.01.08 12:00 Streka - OCSK4 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
12 03.02.08 12:00 FK Centrs - OCSK2 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
13 10.02.08 14:00 OCSK - HK Ogre1 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
14 17.02.08 13:00 Delfīni - OCSK1 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑