Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 21.10.12 15:00 Sinergy - OCSK1 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
2 28.10.12 17:00 OCSK - Selding0 - 5 Zaudējumi Spēles atskaitē
3 10.11.12 17:00 Laimes Lācis - OCSK8 - 4 Zaudējumi Spēles atskaitē
4 24.11.12 15:00 OCSK - Aizkraukle3 - 5 Zaudējumi Spēles atskaitē
5 02.12.12 14:00 FK 33/MEDILINK - OCSK2 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
6 15.12.12 16:00 SFS - OCSK6 - 4 Zaudējumi Spēles atskaitē
7 05.01.13 15:00 Dinamo Ogre - OCSK4 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
8 13.01.13 15:00 OCSK - Sinergy2 - 3 Zaudējumi Spēles atskaitē
9 20.01.13 18:00 Selding - OCSK4 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
10 27.01.13 18:00 Aizkraukle - OCSK1 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
11 03.02.13 17:00 Dinamo Ogre - OCSK3 - 3 Draw Spēles atskaitē
12 10.02.13 17:00 OCSK - SFS2 - 6 Zaudējumi Spēles atskaitē
13 16.02.13 15:00 OCSK - Laimes Lācis6 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
14 24.02.13 12:00 OCSK - FK 33/MEDILINK5 - 8 Zaudējumi Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑