Ogres novada telpu futbola čempionāts 13/14 - 2. līga
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 20.10.13 14:00 OCSK - BAO2 - 4 Zaudējumi Spēles atskaitē
2 27.10.13 13:00 Laimes Lācis - OCSK1 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
3 09.11.13 17:00 OCSK - Birzgale3 - 4 Zaudējumi Spēles atskaitē
4 17.11.13 19:00 OCSK - Dinamo Ogre1 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
5 24.11.13 19:30 Ogres sporta centrs - OCSK3 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
6 01.12.13 12:00 Streka - OCSK4 - 4 Draw Spēles atskaitē
7 15.12.13 17:00 DEPPO/MIX - OCSK0 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
8 21.12.13 15:00 OCSK - Haube.lv7 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
9 04.01.14 17:00 Beķereja "Sajūtu Dārzs" - OCSK0 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
11 18.01.14 19:00 OCSK - FK Lielvārde4 - 0 Uzvaras Spēles atskaitē
12 02.02.14 17:00 OCSK - GTS10 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
13 08.02.14 15:00 OCSK - Vecais Alberts9 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
14 15.02.14 17:00 OCSK - Meņģele3 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
14 16.02.14 14:00 OCSK - Deppo/Fortūna17 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 13/14

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑