Ogres novada atklātais amatieru florbola čempionāts 18/19
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 25.11.

1 11:00 Ikšķile/Metēji - Rekrūši5 - 6 (SO) Spēles atskaitē
1 12:00 Lāčplēsis - HansaMatrix6 - 11 Spēles atskaitē
1 13:00 Ikšķile/Metēji - Lāčplēsis8 - 4 Spēles atskaitē
1 14:00 HansaMatrix - Rekrūši3 - 6 Spēles atskaitē
1 15:00 Osports - Privacon4 - 9 Spēles atskaitē
1 16:00 Par godu svētkiem - FK Salaspils2 - 5 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 09.12.

2 11:00 Par godu svētkiem - Privacon4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
2 12:00 HansaMatrix - Ikšķile/Metēji5 - 10 Spēles atskaitē
2 13:00 Privacon - FK Salaspils8 - 4 Spēles atskaitē
2 14:00 Osports - Par godu svētkiem3 - 6 Spēles atskaitē
2 15:00 Rekrūši - Lāčplēsis5 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 FK Salaspils - Osports2 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 06.01.

3 11:00 Par godu svētkiem - HansaMatrix9 - 5 Spēles atskaitē
3 12:00 FK Salaspils - Lāčplēsis4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
3 13:00 Par godu svētkiem - Rekrūši3 - 7 Spēles atskaitē
3 14:00 Ikšķile/Metēji - Privacon8 - 7 Spēles atskaitē
3 15:00 Rekrūši - FK Salaspils1 - 4 Spēles atskaitē
3 16:00 Osports - Ikšķile/Metēji7 - 9 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 20.01.

4 11:00 FK Salaspils - Ikšķile/Metēji3 - 6 Spēles atskaitē
4 12:00 HansaMatrix - Osports4 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Rekrūši - Privacon2 - 7 Spēles atskaitē
4 14:00 Lāčplēsis - Osports5 - 6 (SO) Spēles atskaitē
4 15:00 Privacon - HansaMatrix5 - 2 Spēles atskaitē
4 16:00 Lāčplēsis - Par godu svētkiem7 - 6 (SO) Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 03.02.

5 11:00 Rekrūši - Osports2 - 3 Spēles atskaitē
5 12:00 Lāčplēsis - Privacon6 - 8 Spēles atskaitē
5 13:00 HansaMatrix - FK Salaspils1 - 5 Spēles atskaitē
5 14:00 Ikšķile/Metēji - Rekrūši6 - 5 (SO) Spēles atskaitē
5 15:00 HansaMatrix - Lāčplēsis3 - 6 Spēles atskaitē
5 16:00 Par godu svētkiem - Ikšķile/Metēji5 - 11 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 17.02.

6 11:00 Privacon - Par godu svētkiem9 - 6 Spēles atskaitē
6 12:00 Osports - Privacon5 - 11 Spēles atskaitē
6 13:00 FK Salaspils - Par godu svētkiem4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
6 14:00 HansaMatrix - Rekrūši1 - 11 Spēles atskaitē
6 15:00 Osports - FK Salaspils6 - 8 Spēles atskaitē
6 16:00 Lāčplēsis - Ikšķile/Metēji4 - 8 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 03.03.

7 15:00 Par godu svētkiem - Osports4 - 11 Spēles atskaitē
7 16:00 FK Salaspils - Privacon2 - 5 Spēles atskaitē
7 17:00 Ikšķile/Metēji - Osports5 - 8 Spēles atskaitē
7 18:00 Rekrūši - Privacon5 - 4 (SO) Spēles atskaitē
7 19:00 Ikšķile/Metēji - HansaMatrix9 - 7 Spēles atskaitē
7 20:00 Lāčplēsis - Rekrūši2 - 7 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 17.03.

8 11:00 Privacon - Ikšķile/Metēji9 - 7 Spēles atskaitē
8 12:00 HansaMatrix - Par godu svētkiem3 - 10 Spēles atskaitē
8 13:00 FK Salaspils - Rekrūši4 - 1 Spēles atskaitē
8 14:00 Lāčplēsis - Par godu svētkiem5 - 10 Spēles atskaitē
8 15:00 HansaMatrix - Osports5 - 17 Spēles atskaitē
8 16:00 FK Salaspils - Lāčplēsis6 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 31.03.

9 11:00 HansaMatrix - Privacon3 - 13 Spēles atskaitē
9 12:00 Lāčplēsis - Privacon3 - 8 Spēles atskaitē
9 13:00 HansaMatrix - FK Salaspils4 - 12 Spēles atskaitē
9 14:00 Osports - Lāčplēsis12 - 4 Spēles atskaitē
9 15:00 FK Salaspils - Ikšķile/Metēji5 - 3 Spēles atskaitē
9 16:00 Osports - Rekrūši7 - 6 (SO) Spēles atskaitē
9 17:00 Par godu svētkiem - Ikšķile/Metēji5 - 4 Spēles atskaitē
9 18:00 Par godu svētkiem - Rekrūši3 - 6 Spēles atskaitē

Play off 1/2 fināls

Svētdiena, 14.04.

10 11:00 Privacon - Rekrūši -  Match Preview
10 12:00 FK Salaspils - Ikšķile/Metēji -  Match Preview
10 13:00 Rekrūši - Privacon -  Match Preview
10 14:00 Ikšķile/Metēji - FK Salaspils -  Match Preview

ONAAČF kalendārs

Sestdiena, 14.04. 1/2 fināls
11:00 Privacon 6:5 PM Rekrūši
12:00 Salaspils 1:5 Ikšķile
13:00 Rekrūši 4:7 Privacon
14:00 Ikšķile 7:4 Salaspils
Piektdiena, 27.04. Fināli
11:00 Salaspils pret Rekrūši
12:30 Privacon pret Ikšķile

Visas spēles

ONAAČF 18/19

# Komanda S P
1 Privacon 14 35
2 FK Salaspils 14 28
3 Ikšķile/Metēji 14 27
4 Rekrūši 14 24
5 Osports 14 22
6 Par godu svētkiem 14 19
7 Lāčplēsis 14 7
8 HansaMatrix 14 6

ONAAČF līderi

Vārti + piesp.

Vārti + rezultatīvas piespēles
# Spēlētājs Komanda V+P
1 Raimonds Zemzāle PRI 55
2 Mārtiņš Zaikovskis IKŠ 45
3 Juris Tretjakovs OSP 38
4 Rolands 'Zveja' Zveja PRI 34
5 Konrāds Kovaļenko OSP 32
6 Mikus Laganovskis LĀČ 31
7 Lauris Ozoliņš OSP 29
8 Mārtiņš Vilks PRI 27
9 Dairis 'Trops' Trops IKŠ 25
10 Edgars 'Kļaviņš' Kļaviņš HM 22
Vārti
↑ uz augšu ↑