Ogres novada atklātais amatieru florbola čempionāts 18/19
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 25.11.

1 11:00 Ikšķile/Metēji - Rekrūši5 - 6 (SO) Spēles atskaitē
1 12:00 Lāčplēsis - HansaMatrix6 - 11 Spēles atskaitē
1 13:00 Ikšķile/Metēji - Lāčplēsis8 - 4 Spēles atskaitē
1 14:00 HansaMatrix - Rekrūši3 - 6 Spēles atskaitē
1 15:00 Osports - Privacon4 - 9 Spēles atskaitē
1 16:00 Par godu svētkiem - FK Salaspils2 - 5 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 09.12.

2 11:00 Par godu svētkiem - Privacon4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
2 12:00 HansaMatrix - Ikšķile/Metēji5 - 10 Spēles atskaitē
2 13:00 Privacon - FK Salaspils8 - 4 Spēles atskaitē
2 14:00 Osports - Par godu svētkiem3 - 6 Spēles atskaitē
2 15:00 Rekrūši - Lāčplēsis5 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 FK Salaspils - Osports2 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 06.01.

3 11:00 Par godu svētkiem - HansaMatrix9 - 5 Spēles atskaitē
3 12:00 FK Salaspils - Lāčplēsis4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
3 13:00 Par godu svētkiem - Rekrūši3 - 7 Spēles atskaitē
3 14:00 Ikšķile/Metēji - Privacon8 - 7 Spēles atskaitē
3 15:00 Rekrūši - FK Salaspils1 - 4 Spēles atskaitē
3 16:00 Osports - Ikšķile/Metēji7 - 9 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 20.01.

4 11:00 FK Salaspils - Ikšķile/Metēji3 - 6 Spēles atskaitē
4 12:00 HansaMatrix - Osports4 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Rekrūši - Privacon2 - 7 Spēles atskaitē
4 14:00 Lāčplēsis - Osports5 - 6 (SO) Spēles atskaitē
4 15:00 Privacon - HansaMatrix5 - 2 Spēles atskaitē
4 16:00 Lāčplēsis - Par godu svētkiem7 - 6 (SO) Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 03.02.

5 11:00 Rekrūši - Osports2 - 3 Spēles atskaitē
5 12:00 Lāčplēsis - Privacon6 - 8 Spēles atskaitē
5 13:00 HansaMatrix - FK Salaspils1 - 5 Spēles atskaitē
5 14:00 Ikšķile/Metēji - Rekrūši6 - 5 (SO) Spēles atskaitē
5 15:00 HansaMatrix - Lāčplēsis3 - 6 Spēles atskaitē
5 16:00 Par godu svētkiem - Ikšķile/Metēji5 - 11 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 17.02.

6 11:00 Privacon - Par godu svētkiem9 - 6 Spēles atskaitē
6 12:00 Osports - Privacon5 - 11 Spēles atskaitē
6 13:00 FK Salaspils - Par godu svētkiem4 - 3 (SO) Spēles atskaitē
6 14:00 HansaMatrix - Rekrūši1 - 11 Spēles atskaitē
6 15:00 Osports - FK Salaspils6 - 8 Spēles atskaitē
6 16:00 Lāčplēsis - Ikšķile/Metēji4 - 8 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 03.03.

7 15:00 Par godu svētkiem - Osports -  Match Preview
7 16:00 FK Salaspils - Privacon -  Match Preview
7 17:00 Ikšķile/Metēji - Osports -  Match Preview
7 18:00 Rekrūši - Privacon -  Match Preview
7 19:00 Ikšķile/Metēji - HansaMatrix -  Match Preview
7 20:00 Lāčplēsis - Rekrūši -  Match Preview

8. kārta

Svētdiena, 17.03.

8 11:00 Privacon - Ikšķile/Metēji -  Match Preview
8 12:00 HansaMatrix - Par godu svētkiem -  Match Preview
8 13:00 FK Salaspils - Rekrūši -  Match Preview
8 14:00 Lāčplēsis - Par godu svētkiem -  Match Preview
8 15:00 HansaMatrix - Osports -  Match Preview
8 16:00 FK Salaspils - Lāčplēsis -  Match Preview

9. kārta

Svētdiena, 31.03.

9 11:00 HansaMatrix - Privacon -  Match Preview
9 12:00 Lāčplēsis - Osports -  Match Preview
9 13:00 Par godu svētkiem - Ikšķile/Metēji -  Match Preview
9 14:00 Rekrūši - Osports -  Match Preview
9 15:00 FK Salaspils - Ikšķile/Metēji -  Match Preview
9 16:00 Rekrūši - Par godu svētkiem -  Match Preview

10. kārta

Svētdiena, 14.04.

10 11:00 Privacon - Lāčplēsis -  Match Preview
10 12:00 HansaMatrix - FK Salaspils -  Match Preview

ONAAČF kalendārs

Svētdiena, 17.02. 6. kārta
11:00 Privacon 9:6 Par godu
12:00 Osports 5:11 Privacon
13:00 Salaspils 4:3 PM Par godu
14:00 Hansa 1:11 Rekrūši
15:00 Osports 6:8 Salaspils
16:00 Lāčplēsis 4:8 Ikšķile
Svētdiena, 03.03. 7. kārta
15:00 Par godu pret Osports
16:00 Salaspils pret Privacon
17:00 Ikšķile pret Osports
18:00 Rekrūši pret Privacon
19:00 Ikšķile pret Hansa
20:00 Lāčplēsis pret Rekrūši

Visas spēles

ONAAČF 18/19

# Komanda S P
1 Ikšķile/Metēji 9 24
2 Privacon 9 22
3 FK Salaspils 9 16
4 Rekrūši 9 15
5 Par godu svētkiem 9 10
6 Osports 9 8
7 Lāčplēsis 9 7
8 HansaMatrix 9 6

ONAAČF līderi

Vārti + piesp.

Vārti + rezultatīvas piespēles
# Spēlētājs Komanda V+P
1 Raimonds Zemzāle PRI 37
2 Mārtiņš Zaikovskis IKŠ 35
3 Mikus Laganovskis LĀČ 23
4 Reinis 'Saksis' Saksis LĀČ 18
- Dairis 'Trops' Trops IKŠ 18
6 Mārtiņš 'Čampa' Čampa PGS 16
7 Juris Tretjakovs OSP 15
- Rolands 'Zveja' Zveja PRI 15
9 Konrāds Kovaļenko OSP 14
- Toms 'Dāle' Dāle IKŠ 14
Vārti
↑ uz augšu ↑