Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 28.10.

1 12:00 FK Partizāns - Jaunogre3 - 7 Spēles atskaitē
1 13:00 Birzgale - Laubere1 - 1 Spēles atskaitē
1 14:00 Barons - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē
1 15:00 FK Ķengarags - Free3 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Pirmdiena, 19.11.

2 12:00 Jaunogre - FK Ķengarags1 - 0 Spēles atskaitē
2 13:00 Laubere - FK Partizāns1 - 3 Spēles atskaitē
2 14:00 Barons - Birzgale5 - 2 Spēles atskaitē
2 15:00 SK Pārogre - Free1 - 6 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 24.11.

3 16:00 FK Partizāns - Barons5 - 6 Spēles atskaitē
3 17:00 FK Ķengarags - Laubere7 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 25.11.

3 16:00 Birzgale - SK Pārogre3 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 Free - Jaunogre3 - 8 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 02.12.

4 13:00 Barons - FK Ķengarags4 - 2 Spēles atskaitē
4 14:00 Birzgale - FK Partizāns3 - 2 Spēles atskaitē
4 15:00 SK Pārogre - Jaunogre1 - 8 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 09.12.

5 12:00 FK Ķengarags - Birzgale1 - 0 Spēles atskaitē
5 13:00 Jaunogre - Laubere5 - 2 Spēles atskaitē
5 14:00 Free - Barons3 - 10 Spēles atskaitē
5 15:00 FK Partizāns - SK Pārogre2 - 7 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 16:00 Laubere - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē
6 17:00 Barons - Jaunogre3 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 16:00 Birzgale - Free2 - 4 Spēles atskaitē
6 17:00 FK Partizāns - FK Ķengarags1 - 9 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 22.12.

7 12:00 Laubere - Barons3 - 0 Spēles atskaitē
7 13:00 FK Ķengarags - SK Pārogre4 - 1 Spēles atskaitē
7 14:00 Free - FK Partizāns6 - 4 Spēles atskaitē
7 15:00 Jaunogre - Birzgale8 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 13.01.

8 12:00 Jaunogre - FK Partizāns4 - 2 Spēles atskaitē
8 13:00 Laubere - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
8 14:00 SK Pārogre - Barons2 - 4 Spēles atskaitē
8 15:00 Free - FK Ķengarags2 - 7 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 20.01.

9 15:00 Laubere - Free2 - 5 Spēles atskaitē

Sestdiena, 09.02.

9 16:00 FK Ķengarags - Jaunogre1 - 1 Spēles atskaitē
9 17:00 Birzgale - Barons1 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 10.02.

9 16:00 FK Partizāns - Laubere2 - 1 Spēles atskaitē
9 17:00 Free - SK Pārogre3 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 16.02.

10 11:00 SK Pārogre - Birzgale3 - 1 Spēles atskaitē
10 12:00 Laubere - FK Ķengarags0 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 17.02.

10 16:00 Barons - FK Partizāns4 - 12 Spēles atskaitē
10 17:00 Jaunogre - Free2 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 23.02.

11 16:00 FK Ķengarags - Barons1 - 1 Spēles atskaitē
11 17:00 Jaunogre - SK Pārogre5 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 24.02.

11 15:00 FK Partizāns - Birzgale0 - 0 Spēles atskaitē
11 16:00 Free - Laubere2 - 8 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 02.03.

12 16:00 Birzgale - FK Ķengarags1 - 8 Spēles atskaitē
12 17:00 Laubere - Jaunogre0 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 03.03.

12 17:00 SK Pārogre - FK Partizāns3 - 4 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 17.03.

13 12:00 Free - Birzgale2 - 2 Spēles atskaitē
13 13:00 SK Pārogre - Laubere1 - 3 Spēles atskaitē
13 14:00 FK Ķengarags - FK Partizāns20 - 1 Spēles atskaitē
13 15:00 Jaunogre - Barons4 - 4 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 23.03.

14 12:00 Birzgale - Jaunogre -  Match Preview
14 13:00 SK Pārogre - FK Ķengarags -  Match Preview
14 14:00 Barons - Laubere -  Match Preview
14 15:00 FK Partizāns - Free -  Match Preview

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑