Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 28.10.

1 16:00 Dinamo Ogre - Tente2 - 2 Spēles atskaitē
1 17:00 FK Fortūna - Rembates Streka1 - 5 Spēles atskaitē
1 18:00 HAUZE - Pafbet.lv0 - 2 Spēles atskaitē
1 19:00 OCSK - Osports/ONSC1 - 6 Spēles atskaitē

2. kārta

Pirmdiena, 19.11.

2 16:00 Pafbet.lv - OCSK3 - 2 Spēles atskaitē
2 17:00 Osports/ONSC - Tente1 - 1 Spēles atskaitē
2 18:00 HAUZE - Rembates Streka0 - 6 Spēles atskaitē
2 19:00 Dinamo Ogre - FK Fortūna1 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 24.11.

3 18:00 FK Fortūna - Tente3 - 1 Spēles atskaitē
3 19:00 HAUZE - Dinamo Ogre4 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 25.11.

3 18:00 Osports/ONSC - Pafbet.lv6 - 1 Spēles atskaitē
3 19:00 OCSK - Rembates Streka2 - 3 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 02.12.

4 16:00 Tente - Pafbet.lv7 - 2 Spēles atskaitē
4 17:00 FK Fortūna - HAUZE1 - 5 Spēles atskaitē
4 18:00 Dinamo Ogre - OCSK5 - 1 Spēles atskaitē
4 19:00 Rembates Streka - Osports/ONSC2 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 09.12.

5 16:00 Pafbet.lv - Rembates Streka0 - 2 Spēles atskaitē
5 17:00 HAUZE - Tente6 - 5 Spēles atskaitē
5 18:00 OCSK - FK Fortūna3 - 3 Spēles atskaitē
5 19:00 Osports/ONSC - Dinamo Ogre10 - 0 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 18:00 Tente - Rembates Streka6 - 4 Spēles atskaitē
6 19:00 FK Fortūna - Osports/ONSC0 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 18:00 HAUZE - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
6 19:00 Dinamo Ogre - Pafbet.lv2 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 22.12.

7 16:00 Pafbet.lv - FK Fortūna3 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 OCSK - Tente5 - 4 Spēles atskaitē
7 18:00 Rembates Streka - Dinamo Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
7 19:00 Osports/ONSC - HAUZE3 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 13.01.

8 16:00 Tente - Dinamo Ogre4 - 1 Spēles atskaitē
8 17:00 Rembates Streka - FK Fortūna1 - 0 Spēles atskaitē
8 18:00 Pafbet.lv - HAUZE3 - 5 Spēles atskaitē
8 19:00 Osports/ONSC - OCSK7 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 09.02.

9 18:00 OCSK - Pafbet.lv -  Match Preview
9 19:00 Tente - Osports/ONSC -  Match Preview

Svētdiena, 10.02.

9 18:00 Rembates Streka - HAUZE -  Match Preview
9 19:00 FK Fortūna - Dinamo Ogre -  Match Preview

10. kārta

Sestdiena, 16.02.

10 18:00 Tente - FK Fortūna -  Match Preview
10 19:00 Dinamo Ogre - HAUZE -  Match Preview

Svētdiena, 17.02.

10 18:00 Pafbet.lv - Osports/ONSC -  Match Preview
10 19:00 Rembates Streka - OCSK -  Match Preview

11. kārta

Sestdiena, 23.02.

11 18:00 Pafbet.lv - Tente -  Match Preview
11 19:00 HAUZE - FK Fortūna -  Match Preview

Svētdiena, 24.02.

11 18:00 OCSK - Dinamo Ogre -  Match Preview
11 19:00 Osports/ONSC - Rembates Streka -  Match Preview

12. kārta

Sestdiena, 02.03.

12 18:00 Rembates Streka - Pafbet.lv -  Match Preview
12 19:00 Tente - HAUZE -  Match Preview

Svētdiena, 03.03.

12 18:00 FK Fortūna - OCSK -  Match Preview
12 19:00 Dinamo Ogre - Osports/ONSC -  Match Preview

13. kārta

Sestdiena, 16.03.

13 18:00 Rembates Streka - Tente -  Match Preview
13 19:00 Pafbet.lv - Dinamo Ogre -  Match Preview

Svētdiena, 17.03.

13 18:00 OCSK - HAUZE -  Match Preview
13 19:00 Osports/ONSC - FK Fortūna -  Match Preview

14. kārta

Sestdiena, 23.03.

14 18:00 FK Fortūna - Pafbet.lv -  Match Preview
14 19:00 Tente - OCSK -  Match Preview

Svētdiena, 24.03.

14 18:00 Dinamo Ogre - Rembates Streka -  Match Preview
14 19:00 Osports/ONSC - HAUZE -  Match Preview

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑