Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 28.10.

1 16:00 Dinamo Ogre - Tente2 - 2 Spēles atskaitē
1 17:00 FK Fortūna - Rembates Streka1 - 5 Spēles atskaitē
1 18:00 HAUZE - Pafbet.lv0 - 2 Spēles atskaitē
1 19:00 OCSK - Osports/ONSC1 - 6 Spēles atskaitē

2. kārta

Pirmdiena, 19.11.

2 16:00 Pafbet.lv - OCSK3 - 2 Spēles atskaitē
2 17:00 Osports/ONSC - Tente1 - 1 Spēles atskaitē
2 18:00 HAUZE - Rembates Streka0 - 6 Spēles atskaitē
2 19:00 Dinamo Ogre - FK Fortūna1 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 24.11.

3 18:00 FK Fortūna - Tente3 - 1 Spēles atskaitē
3 19:00 HAUZE - Dinamo Ogre4 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 25.11.

3 18:00 Osports/ONSC - Pafbet.lv6 - 1 Spēles atskaitē
3 19:00 OCSK - Rembates Streka2 - 3 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 02.12.

4 16:00 Tente - Pafbet.lv7 - 2 Spēles atskaitē
4 17:00 FK Fortūna - HAUZE1 - 5 Spēles atskaitē
4 18:00 Dinamo Ogre - OCSK5 - 1 Spēles atskaitē
4 19:00 Rembates Streka - Osports/ONSC2 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 09.12.

5 16:00 Pafbet.lv - Rembates Streka0 - 2 Spēles atskaitē
5 17:00 HAUZE - Tente6 - 5 Spēles atskaitē
5 18:00 OCSK - FK Fortūna3 - 3 Spēles atskaitē
5 19:00 Osports/ONSC - Dinamo Ogre10 - 0 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 18:00 Tente - Rembates Streka6 - 4 Spēles atskaitē
6 19:00 FK Fortūna - Osports/ONSC0 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 18:00 HAUZE - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
6 19:00 Dinamo Ogre - Pafbet.lv2 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 22.12.

7 16:00 Pafbet.lv - FK Fortūna3 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 OCSK - Tente5 - 4 Spēles atskaitē
7 18:00 Rembates Streka - Dinamo Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
7 19:00 Osports/ONSC - HAUZE3 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 13.01.

8 16:00 Tente - Dinamo Ogre4 - 1 Spēles atskaitē
8 17:00 Rembates Streka - FK Fortūna1 - 0 Spēles atskaitē
8 18:00 Pafbet.lv - HAUZE3 - 5 Spēles atskaitē
8 19:00 Osports/ONSC - OCSK7 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 09.02.

9 18:00 OCSK - Pafbet.lv4 - 6 Spēles atskaitē
9 19:00 Tente - Osports/ONSC3 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 10.02.

9 18:00 Rembates Streka - HAUZE3 - 7 Spēles atskaitē
9 19:00 FK Fortūna - Dinamo Ogre1 - 6 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 16.02.

10 14:00 Dinamo Ogre - HAUZE3 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 17.02.

10 18:00 Pafbet.lv - Osports/ONSC0 - 6 Spēles atskaitē
10 19:00 Rembates Streka - OCSK2 - 4 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 23.02.

11 18:00 Pafbet.lv - Tente2 - 3 Spēles atskaitē
11 19:00 HAUZE - FK Fortūna4 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 24.02.

11 17:00 OCSK - Dinamo Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
11 18:00 Osports/ONSC - Rembates Streka4 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 02.03.

12 18:00 Rembates Streka - Pafbet.lv5 - 2 Spēles atskaitē
12 19:00 FK Fortūna - OCSK2 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 03.03.

12 18:00 Tente - HAUZE -  Match Preview
12 18:00 Dinamo Ogre - Osports/ONSC1 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 09.03.

12 13:00 Tente - FK Fortūna3 - 3 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 17.03.

13 16:00 Pafbet.lv - Dinamo Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
13 17:00 Rembates Streka - Tente4 - 3 Spēles atskaitē
13 18:00 OCSK - HAUZE2 - 4 Spēles atskaitē
13 19:00 Osports/ONSC - FK Fortūna11 - 0 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 23.03.

14 16:00 FK Fortūna - Pafbet.lv -  Match Preview
14 17:00 Dinamo Ogre - Rembates Streka -  Match Preview
14 18:00 Osports/ONSC - HAUZE -  Match Preview
14 19:00 Tente - OCSK -  Match Preview

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑