Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
Spēļu grafiks

1. kārta

Trešdiena, 30.05.

1 20:00 h Streka - Zuši8 - 0
1 20:50 h Antidopings - Deppo0 - 4

Ceturtdiena, 31.05.

1 20:00 h OCSK - Dinamo Ogre2 - 0
1 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre2 - 4

2. kārta

Trešdiena, 06.06.

2 20:00 h SK Pārogre - Streka1 - 6
2 20:50 h Antidopings - OCSK2 - 2

Ceturtdiena, 07.06.

2 20:00 h Deppo - Zuši3 - 1
2 20:50 h Dinamo Ogre - Daugmales Dadzis1 - 1

3. kārta

Trešdiena, 13.06.

3 20:00 h OCSK - Deppo3 - 2
3 20:50 h Zuši - SK Pārogre0 - 6

Ceturtdiena, 14.06.

3 20:50 h Daugmales Dadzis - Antidopings3 - 4

Otrdiena, 19.06.

3 20:00 h Streka - Dinamo Ogre1 - 3

4. kārta

Trešdiena, 20.06.

4 20:00 h Deppo - SK Pārogre4 - 0
4 20:50 h OCSK - Daugmales Dadzis3 - 2

Ceturtdiena, 21.06.

4 20:00 h Dinamo Ogre - Zuši2 - 0
4 20:50 h Antidopings - Streka0 - 0

5. kārta

Trešdiena, 27.06.

5 20:00 h Streka - OCSK2 - 4
5 20:50 h Zuši - Antidopings3 - 4

Ceturtdiena, 28.06.

5 20:00 h SK Pārogre - Dinamo Ogre3 - 2
5 20:50 h Daugmales Dadzis - Deppo1 - 2

6. kārta

Trešdiena, 04.07.

6 20:00 h OCSK - Zuši7 - 1
6 20:50 h Antidopings - SK Pārogre2 - 1

Ceturtdiena, 05.07.

6 20:00 h Dinamo Ogre - Deppo0 - 1
6 20:50 h Daugmales Dadzis - Streka1 - 2

7. kārta

Trešdiena, 11.07.

7 20:00 h SK Pārogre - OCSK1 - 2
7 20:50 h Zuši - Daugmales Dadzis2 - 3

Ceturtdiena, 12.07.

7 20:00 h Streka - Deppo2 - 2
7 20:50 h Dinamo Ogre - Antidopings1 - 0

8. kārta

Trešdiena, 25.07.

8 20:00 h Dinamo Ogre - OCSK0 - 1
8 20:50 h Deppo - Antidopings5 - 1

Ceturtdiena, 26.07.

8 20:00 h Zuši - Streka0 - 5
8 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre0 - 1

9. kārta

Trešdiena, 01.08.

9 20:00 h Zuši - Deppo0 - 3
9 20:50 h OCSK - Antidopings4 - 1

Ceturtdiena, 02.08.

9 20:00 h Streka - SK Pārogre3 - 1
9 20:50 h Daugmales Dadzis - Dinamo Ogre2 - 3

10. kārta

Trešdiena, 08.08.

10 20:00 h SK Pārogre - Zuši5 - 2
10 20:50 h Deppo - OCSK0 - 1

Ceturtdiena, 09.08.

10 20:00 h Dinamo Ogre - Streka1 - 3
10 20:50 h Antidopings - Daugmales Dadzis4 - 4

11. kārta

Trešdiena, 15.08.

11 20:00 h SK Pārogre - Deppo1 - 2
11 20:50 h Daugmales Dadzis - OCSK1 - 3

Ceturtdiena, 16.08.

11 20:00 h Zuši - Dinamo Ogre0 - 3
11 20:50 h Streka - Antidopings3 - 3

12. kārta

Trešdiena, 22.08.

12 20:00 h OCSK - Streka1 - 2
12 20:50 h Deppo - Daugmales Dadzis7 - 2

Ceturtdiena, 23.08.

12 20:00 h Dinamo Ogre - SK Pārogre3 - 0
12 20:50 h Antidopings - Zuši4 - 0

13. kārta

Trešdiena, 29.08.

13 19:30 h Zuši - OCSK1 - 9
13 20:20 h SK Pārogre - Antidopings2 - 1

Ceturtdiena, 30.08.

13 19:30 h Deppo - Dinamo Ogre3 - 0
13 20:20 h Streka - Daugmales Dadzis5 - 2

14. kārta

Trešdiena, 05.09.

14 19:30 h OCSK - SK Pārogre1 - 1
14 20:20 h Daugmales Dadzis - Zuši1 - 1

Ceturtdiena, 06.09.

14 19:30 h Deppo - Streka3 - 1
14 20:20 h Antidopings - Dinamo Ogre1 - 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
2 Raivis Rubīns OSP 12
- Matīss Beitāns STR 12
4 Patriks Malvess DIN 10
5 Ģirts Tumans OSP 9
- Kārlis Vikmanis PAF 9
- Kristaps Ratnieks OCSK 9
8 Aleksandrs Škoļņikovs TEN 8
9 Ģirts Burmistris OSP 6
- Mārtiņš Sīpols TEN 6
2. līga
↑ uz augšu ↑