Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
Spēļu grafiks

1. kārta

Trešdiena, 30.05.

1 20:00 h Streka - Zuši8 - 0
1 20:50 h Antidopings - Deppo0 - 4

Ceturtdiena, 31.05.

1 20:00 h OCSK - Dinamo Ogre2 - 0
1 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre2 - 4

2. kārta

Trešdiena, 06.06.

2 20:00 h SK Pārogre - Streka1 - 6
2 20:50 h Antidopings - OCSK2 - 2

Ceturtdiena, 07.06.

2 20:00 h Deppo - Zuši3 - 1
2 20:50 h Dinamo Ogre - Daugmales Dadzis1 - 1

3. kārta

Trešdiena, 13.06.

3 20:00 h OCSK - Deppo3 - 2
3 20:50 h Zuši - SK Pārogre0 - 6

Ceturtdiena, 14.06.

3 20:50 h Daugmales Dadzis - Antidopings3 - 4

Otrdiena, 19.06.

3 20:00 h Streka - Dinamo Ogre1 - 3

4. kārta

Trešdiena, 20.06.

4 20:00 h Deppo - SK Pārogre4 - 0
4 20:50 h OCSK - Daugmales Dadzis3 - 2

Ceturtdiena, 21.06.

4 20:00 h Dinamo Ogre - Zuši2 - 0
4 20:50 h Antidopings - Streka0 - 0

5. kārta

Trešdiena, 27.06.

5 20:00 h Streka - OCSK2 - 4
5 20:50 h Zuši - Antidopings3 - 4

Ceturtdiena, 28.06.

5 20:00 h SK Pārogre - Dinamo Ogre3 - 2
5 20:50 h Daugmales Dadzis - Deppo1 - 2

6. kārta

Trešdiena, 04.07.

6 20:00 h OCSK - Zuši7 - 1
6 20:50 h Antidopings - SK Pārogre2 - 1

Ceturtdiena, 05.07.

6 20:00 h Dinamo Ogre - Deppo0 - 1
6 20:50 h Daugmales Dadzis - Streka1 - 2

7. kārta

Trešdiena, 11.07.

7 20:00 h SK Pārogre - OCSK1 - 2
7 20:50 h Zuši - Daugmales Dadzis2 - 3

Ceturtdiena, 12.07.

7 20:00 h Streka - Deppo2 - 2
7 20:50 h Dinamo Ogre - Antidopings1 - 0

8. kārta

Trešdiena, 25.07.

8 20:00 h Dinamo Ogre - OCSK0 - 1
8 20:50 h Deppo - Antidopings5 - 1

Ceturtdiena, 26.07.

8 20:00 h Zuši - Streka0 - 5
8 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre0 - 1

9. kārta

Trešdiena, 01.08.

9 20:00 h Zuši - Deppo0 - 3
9 20:50 h OCSK - Antidopings4 - 1

Ceturtdiena, 02.08.

9 20:00 h Streka - SK Pārogre3 - 1
9 20:50 h Daugmales Dadzis - Dinamo Ogre2 - 3

10. kārta

Trešdiena, 08.08.

10 20:00 h SK Pārogre - Zuši5 - 2
10 20:50 h Deppo - OCSK0 - 1

Ceturtdiena, 09.08.

10 20:00 h Dinamo Ogre - Streka1 - 3
10 20:50 h Antidopings - Daugmales Dadzis4 - 4

11. kārta

Trešdiena, 15.08.

11 20:00 h SK Pārogre - Deppo1 - 2
11 20:50 h Daugmales Dadzis - OCSK1 - 3

Ceturtdiena, 16.08.

11 20:00 h Zuši - Dinamo Ogre0 - 3
11 20:50 h Streka - Antidopings3 - 3

12. kārta

Trešdiena, 22.08.

12 20:00 h OCSK - Streka1 - 2
12 20:50 h Deppo - Daugmales Dadzis7 - 2

Ceturtdiena, 23.08.

12 20:00 h Dinamo Ogre - SK Pārogre3 - 0
12 20:50 h Antidopings - Zuši4 - 0

13. kārta

Trešdiena, 29.08.

13 19:30 h Zuši - OCSK1 - 9
13 20:20 h SK Pārogre - Antidopings2 - 1

Ceturtdiena, 30.08.

13 19:30 h Deppo - Dinamo Ogre3 - 0
13 20:20 h Streka - Daugmales Dadzis5 - 2

14. kārta

Trešdiena, 05.09.

14 19:30 h OCSK - SK Pārogre1 - 1
14 20:20 h Daugmales Dadzis - Zuši1 - 1

Ceturtdiena, 06.09.

14 19:30 h Deppo - Streka3 - 1
14 20:20 h Antidopings - Dinamo Ogre1 - 0

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 09.12. 5. kārta
16:00 Pafbet.lv 0:2 Streka
17:00 HAUZE 6:5 Tente
18:00 OCSK 3:3 Fortūna
19:00 Osports 10:0 Dinamo
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
18:00 Tente pret Streka
19:00 Fortūna pret Osports
Svētdiena, 16.12.
18:00 HAUZE pret OCSK
19:00 Dinamo pret Pafbet.lv

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 09.12. 5. kārta
12:00 Ķengarags 1:0 Birzgale
13:00 Jaunogre 5:2 Laubere
14:00 Free 3:10 Barons
15:00 Partizāns 2:7 Pārogre
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
16:00 Laubere pret Pārogre
17:00 Barons pret Jaunogre
Svētdiena, 16.12.
16:00 Birzgale pret Free
17:00 Partizāns pret Ķengarags

Visas spēles

Izlaiž 6. kārtu

FK Partizāns - Elvijs Krauklis

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 5 23 13
2 Streka 5 10 12
3 HAUZE 5 -1 9
4 Fortūna 5 -3 7
5 Pafbet.lv 5 -9 6
6 Tente 5 2 5
7 Dinamo 5 -11 4
8 OCSK 5 -11 1
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 5 20 15
2 Barons 5 16 15
3 Ķengarags 5 6 9
4 Birzgale 5 -1 7
5 Free 4 -9 3
6 Pārogre 5 -12 3
7 Partizāns 5 -9 3
8 Laubere 4 -11 1

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 8
2 Artēmijs Loginovs HAUZE 7
3 Ģirts Tumans OSP 6
4 Patriks Malvess DIN 5
- Mārtiņš Sīpols TEN 5
6 Guntis Gabrāns STR 4
- Raivis Rubīns OSP 4
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 4
- Ģirts Burmistris OSP 4
10 Nikita Pavļiks FOR 3
2. līga
↑ uz augšu ↑