Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
Spēļu grafiks

1. kārta

Trešdiena, 30.05.

1 20:00 h Streka - Zuši8 - 0
1 20:50 h Antidopings - Deppo0 - 4

Ceturtdiena, 31.05.

1 20:00 h OCSK - Dinamo Ogre2 - 0
1 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre2 - 4

2. kārta

Trešdiena, 06.06.

2 20:00 h SK Pārogre - Streka1 - 6
2 20:50 h Antidopings - OCSK2 - 2

Ceturtdiena, 07.06.

2 20:00 h Deppo - Zuši3 - 1
2 20:50 h Dinamo Ogre - Daugmales Dadzis1 - 1

3. kārta

Trešdiena, 13.06.

3 20:00 h OCSK - Deppo3 - 2
3 20:50 h Zuši - SK Pārogre0 - 6

Ceturtdiena, 14.06.

3 20:50 h Daugmales Dadzis - Antidopings3 - 4

Otrdiena, 19.06.

3 20:00 h Streka - Dinamo Ogre1 - 3

4. kārta

Trešdiena, 20.06.

4 20:00 h Deppo - SK Pārogre4 - 0
4 20:50 h OCSK - Daugmales Dadzis3 - 2

Ceturtdiena, 21.06.

4 20:00 h Dinamo Ogre - Zuši2 - 0
4 20:50 h Antidopings - Streka0 - 0

5. kārta

Trešdiena, 27.06.

5 20:00 h Streka - OCSK2 - 4
5 20:50 h Zuši - Antidopings3 - 4

Ceturtdiena, 28.06.

5 20:00 h SK Pārogre - Dinamo Ogre3 - 2
5 20:50 h Daugmales Dadzis - Deppo1 - 2

6. kārta

Trešdiena, 04.07.

6 20:00 h OCSK - Zuši7 - 1
6 20:50 h Antidopings - SK Pārogre2 - 1

Ceturtdiena, 05.07.

6 20:00 h Dinamo Ogre - Deppo0 - 1
6 20:50 h Daugmales Dadzis - Streka1 - 2

7. kārta

Trešdiena, 11.07.

7 20:00 h SK Pārogre - OCSK1 - 2
7 20:50 h Zuši - Daugmales Dadzis2 - 3

Ceturtdiena, 12.07.

7 20:00 h Streka - Deppo2 - 2
7 20:50 h Dinamo Ogre - Antidopings1 - 0

8. kārta

Trešdiena, 25.07.

8 20:00 h Dinamo Ogre - OCSK0 - 1
8 20:50 h Deppo - Antidopings5 - 1

Ceturtdiena, 26.07.

8 20:00 h Zuši - Streka0 - 5
8 20:50 h Daugmales Dadzis - SK Pārogre0 - 1

9. kārta

Trešdiena, 01.08.

9 20:00 h Zuši - Deppo0 - 3
9 20:50 h OCSK - Antidopings4 - 1

Ceturtdiena, 02.08.

9 20:00 h Streka - SK Pārogre3 - 1
9 20:50 h Daugmales Dadzis - Dinamo Ogre2 - 3

10. kārta

Trešdiena, 08.08.

10 20:00 h SK Pārogre - Zuši5 - 2
10 20:50 h Deppo - OCSK0 - 1

Ceturtdiena, 09.08.

10 20:00 h Dinamo Ogre - Streka1 - 3
10 20:50 h Antidopings - Daugmales Dadzis4 - 4

11. kārta

Trešdiena, 15.08.

11 20:00 h SK Pārogre - Deppo - 
11 20:50 h Daugmales Dadzis - OCSK - 

Ceturtdiena, 16.08.

11 20:00 h Zuši - Dinamo Ogre - 
11 20:50 h Streka - Antidopings - 

12. kārta

Trešdiena, 22.08.

12 20:00 h OCSK - Streka - 
12 20:50 h Deppo - Daugmales Dadzis - 

Ceturtdiena, 23.08.

12 20:00 h Dinamo Ogre - SK Pārogre - 
12 20:50 h Antidopings - Zuši - 

13. kārta

Trešdiena, 29.08.

13 20:00 h Zuši - OCSK - 
13 20:50 h SK Pārogre - Antidopings - 

Ceturtdiena, 30.08.

13 20:00 h Deppo - Dinamo Ogre - 
13 20:50 h Streka - Daugmales Dadzis - 

14. kārta

Trešdiena, 05.09.

14 19:30 h OCSK - SK Pārogre - 
14 20:20 h Daugmales Dadzis - Zuši - 

Ceturtdiena, 06.09.

14 19:30 h Deppo - Streka - 
14 20:20 h Antidopings - Dinamo Ogre - 

Futbola kalendārs

7:7
Trešdiena, 15.08. 11. kārta
20:00 Pārogre pret Deppo
20:50 Dadzis pret OCSK
Ceturtdiena, 16.08.
20:00 Zuši pret Dinamo
20:50 Streka pret Antidopings
Trešdiena, 22.08. 12. kārta
20:00 OCSK pret Streka
20:50 Deppo pret Dadzis
Ceturtdiena, 23.08.
20:00 Dinamo pret Pārogre
20:50 Antidopings pret Zuši

Visas spēles

Kopvērtējums

ONAČF 7:7
# Komanda S +/- P
1 OCSK 10 18 28
2 Deppo 10 17 22
3 Streka 10 19 20
4 Pārogre 10 0 15
5 Dinamo 10 -1 13
6 Antidopings 10 -9 12
7 Dadzis 10 -7 5
8 Zuši 10 -37 0

Labākie bombardieri

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Jānis Antrops OCSK 9
2 Deniss Ostrovskis De 8
- Jānis Grants OCSK 8
4 Edgars Ungurs STR 5
- Romāns Atrahimovičs STR 5
- Mārtiņš Valdmanis STR 5
7 Jānis Brūveris STR 4
- Nils Ketners SKP 4
- Kristaps Ratnieks OCSK 4
- Miks Grobiņš ANT 4

Labākie prognozētāji

  Skatīt spēļu rezultātus

# Dalībnieks Prognozes Ø Punkti
1 jara13 38 2.47 94
2 Keks1992 24 2.58 62
↑ uz augšu ↑