Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 22.10.

1 10:00 Dinamo Ogre - Birzgale3 - 0 Spēles atskaitē
1 11:00 Osports/ONSC - Laubere14 - 0 Spēles atskaitē
1 12:00 Deppo - Garāža4 - 1 Spēles atskaitē
1 13:00 HAUZE - Zuši9 - 1 Spēles atskaitē
1 14:00 FK Fortūna - NPT1 - 2 Spēles atskaitē
1 15:00 Streka - TFK Salaspils/Mandarin group2 - 2 Spēles atskaitē
1 16:00 OCSK - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 29.10.

2 10:00 Laubere - Zuši0 - 4 Spēles atskaitē
2 11:00 OCSK - Birzgale4 - 0 Spēles atskaitē
2 12:00 Streka - Dinamo Ogre3 - 1 Spēles atskaitē
2 13:00 HAUZE - Garāža3 - 1 Spēles atskaitē
2 14:00 Osports/ONSC - NPT1 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Deppo - SK Pārogre7 - 0 Spēles atskaitē
2 16:00 FK Fortūna - TFK Salaspils/Mandarin group3 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 05.11.

3 10:00 TFK Salaspils/Mandarin group - OCSK3 - 4 Spēles atskaitē
3 11:00 Birzgale - Streka1 - 1 Spēles atskaitē
3 12:00 SK Pārogre - FK Fortūna0 - 4 Spēles atskaitē
3 13:00 Deppo - NPT4 - 3 Spēles atskaitē
3 14:00 Osports/ONSC - Garāža4 - 0 Spēles atskaitē
3 15:00 Laubere - HAUZE0 - 11 Spēles atskaitē
3 16:00 Dinamo Ogre - Zuši3 - 1 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 12.11.

4 10:00 HAUZE - SK Pārogre9 - 0 Spēles atskaitē
4 11:00 Zuši - Garāža1 - 6 Spēles atskaitē
4 12:00 Laubere - NPT0 - 8 Spēles atskaitē
4 13:00 Osports/ONSC - TFK Salaspils/Mandarin group8 - 0 Spēles atskaitē
4 14:00 OCSK - Streka1 - 3 Spēles atskaitē
4 15:00 Deppo - Birzgale5 - 0 Spēles atskaitē
4 16:00 FK Fortūna - Dinamo Ogre2 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 26.11.

5 10:00 Streka - Zuši3 - 1 Spēles atskaitē
5 11:00 Dinamo Ogre - OCSK1 - 4 Spēles atskaitē
5 12:00 SK Pārogre - Osports/ONSC2 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 Garāža - Laubere10 - 1 Spēles atskaitē
5 14:00 Birzgale - FK Fortūna3 - 3 Spēles atskaitē
5 15:00 TFK Salaspils/Mandarin group - Deppo3 - 9 Spēles atskaitē
5 16:00 NPT - HAUZE0 - 2 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 03.12.

6 17:00 NPT - Garāža2 - 0 Spēles atskaitē
6 18:00 SK Pārogre - Laubere6 - 1 Spēles atskaitē
6 19:00 TFK Salaspils/Mandarin group - HAUZE3 - 5 Spēles atskaitē
6 20:00 Birzgale - Osports/ONSC1 - 9 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 10.12.

7 10:00 Laubere - TFK Salaspils/Mandarin group0 - 12 Spēles atskaitē
7 11:00 HAUZE - Birzgale12 - 1 Spēles atskaitē
7 12:00 Osports/ONSC - Dinamo Ogre12 - 0 Spēles atskaitē
7 13:00 Deppo - Streka6 - 2 Spēles atskaitē
7 14:00 FK Fortūna - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
7 15:00 Garāža - SK Pārogre3 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 Zuši - NPT0 - 6 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 17.12.

8 17:00 OCSK - Zuši6 - 1 Spēles atskaitē
8 18:00 Streka - FK Fortūna1 - 4 Spēles atskaitē
8 19:00 Dinamo Ogre - Deppo1 - 10 Spēles atskaitē

Svētdiena, 07.01.

8 10:00 Birzgale - Laubere6 - 1 Spēles atskaitē
8 11:00 Dinamo Ogre - HAUZE3 - 7 Spēles atskaitē
8 12:00 Streka - Osports/ONSC0 - 3 Spēles atskaitē
8 13:00 OCSK - Deppo1 - 5 Spēles atskaitē
8 14:00 TFK Salaspils/Mandarin group - Garāža0 - 3 Spēles atskaitē
8 15:00 SK Pārogre - NPT0 - 8 Spēles atskaitē
8 16:00 FK Fortūna - Zuši3 - 1 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 14.01.

9 10:00 Zuši - SK Pārogre0 - 0 Spēles atskaitē
9 11:00 NPT - TFK Salaspils/Mandarin group7 - 0 Spēles atskaitē
9 12:00 Garāža - Birzgale1 - 1 Spēles atskaitē
9 13:00 Laubere - Dinamo Ogre1 - 2 Spēles atskaitē
9 14:00 HAUZE - Streka11 - 2 Spēles atskaitē
9 15:00 Osports/ONSC - OCSK6 - 3 Spēles atskaitē
9 16:00 Deppo - FK Fortūna7 - 0 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 21.01.

10 10:00 Birzgale - NPT0 - 6 Spēles atskaitē
10 11:00 Dinamo Ogre - Garāža2 - 2 Spēles atskaitē
10 12:00 Deppo - Zuši10 - 2 Spēles atskaitē
10 13:00 OCSK - HAUZE2 - 7 Spēles atskaitē
10 14:00 TFK Salaspils/Mandarin group - SK Pārogre1 - 2 Spēles atskaitē
10 15:00 FK Fortūna - Osports/ONSC1 - 9 Spēles atskaitē
10 16:00 Streka - Laubere7 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 04.02.

11 10:00 SK Pārogre - Birzgale6 - 2 Spēles atskaitē
11 11:00 Zuši - TFK Salaspils/Mandarin group3 - 9 Spēles atskaitē
11 12:00 NPT - Dinamo Ogre3 - 0 Spēles atskaitē
11 13:00 Laubere - OCSK0 - 5 Spēles atskaitē
11 14:00 HAUZE - FK Fortūna3 - 1 Spēles atskaitē
11 15:00 Garāža - Streka2 - 4 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 11.02.

12 17:00 FK Fortūna - Laubere6 - 0 Spēles atskaitē
12 18:00 OCSK - Garāža4 - 3 Spēles atskaitē
12 19:00 Osports/ONSC - Deppo1 - 6 Spēles atskaitē
12 20:00 Dinamo Ogre - SK Pārogre0 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 18.02.

12 17:00 Birzgale - TFK Salaspils/Mandarin group2 - 1 Spēles atskaitē
12 18:00 Osports/ONSC - Zuši15 - 1 Spēles atskaitē
12 19:00 Deppo - HAUZE1 - 0 Spēles atskaitē
12 20:00 Streka - NPT4 - 4 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 25.02.

13 17:00 Garāža - FK Fortūna4 - 6 Spēles atskaitē
13 18:00 Zuši - Birzgale1 - 2 Spēles atskaitē
13 19:00 SK Pārogre - Streka2 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 04.03.

13 13:00 TFK Salaspils/Mandarin group - Dinamo Ogre1 - 10 Spēles atskaitē
13 14:00 Laubere - Deppo3 - 18 Spēles atskaitē
13 15:00 NPT - OCSK3 - 0 Spēles atskaitē
13 16:00 HAUZE - Osports/ONSC0 - 10 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑