Ogres novada telpu futbola čempionāts 16/17 - 1. līga
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 23.10.16 16:00 OCSK - Vecais Alberts3 - 3 Draw Spēles atskaitē
2 30.10.16 17:00 OCSK - Zuši9 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
3 13.11.16 18:00 FK Fortūna - OCSK3 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
4 20.11.16 13:00 OCSK - Deppo/U408 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
5 11.12.16 19:00 Ogres Prestižs - OCSK10 - 5 Zaudējumi Spēles atskaitē
6 18.12.16 16:00 Dinamo Ogre - OCSK1 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
7 08.01.17 13:00 OCSK - PROF.LV7 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē
10 28.01.17 18:00 Laimes Lācis - OCSK3 - 3 Draw Spēles atskaitē
11 05.02.17 17:00 OCSK - Streka2 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
12 19.02.17 18:00 Osports/ONSC - OCSK4 - 0 Zaudējumi Spēles atskaitē
13 05.03.17 15:00 Baltijas Jumis - OCSK3 - 5 Uzvaras Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv 2:3 Tente
19:00 HAUZE 4:0 Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags 1:1 Barons
17:00 Jaunogre 5:2 Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 12. kārtu

Barons - Maksims Kudrjašovs

Tente - Jevgēnijs Jeroha

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 11 11 24
3 Streka 10 6 18
4 Tente 10 7 15
5 Pafbet.lv 11 -16 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 10 -18 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 11 33 29
2 Ķengarags 11 25 23
3 Barons 11 10 22
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 11 -17 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑