Ogres novada telpu futbola čempionāts 15/16 - 1. līga
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 25.10.15 16:00 OCSK - Dinamo Ogre3 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
2 01.11.15 14:00 Ogres Prestižs - OCSK7 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
3 15.11.15 11:00 OCSK - FK Fortūna0 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
4 22.11.15 14:00 OCSK - Ogres sporta centrs2 - 6 Zaudējumi Spēles atskaitē
5 29.11.15 11:00 FK 33/MEDILINK - OCSK6 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
6 06.12.15 17:00 OCSK - SK Pārogre3 - 0 Uzvaras Spēles atskaitē
7 13.12.15 12:00 PROF.LV - OCSK3 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
8 20.12.15 18:00 OCSK - Salaspils 21 - 1 Draw Spēles atskaitē
9 03.01.16 12:00 FK Lielvārde - OCSK1 - 7 Uzvaras Spēles atskaitē
10 10.01.16 18:30 OCSK - FK Salaspils 0 - 1 Zaudējumi Spēles atskaitē
11 31.01.16 18:00 OCSK - Streka5 - 4 Uzvaras Spēles atskaitē
12 07.02.16 12:00 DEPPO/MIX - OCSK7 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
14 20.02.16 14:00 Laimes Lācis - OCSK9 - 4 Zaudējumi Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 15/16

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑