Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15
OCSK

Kārta Datums Laiks Mājas komanda   Viesu komanda  
1 27.05.15 20:00 FK Fortūna - OCSK0 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
2 02.06.15 21:00 Vecais Alberts - OCSK0 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
3 09.06.15 20:00 Dinamo Ogre - OCSK0 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
4 16.06.15 19:00 OCSK - FK Lielvārde2 - 2 Draw Spēles atskaitē
5 30.06.15 19:00 Birzgale - OCSK0 - 2 Uzvaras Spēles atskaitē
6 07.07.15 21:00 OCSK - FK Tīnūži0 - 0 Draw Spēles atskaitē
7 14.07.15 20:00 Futbols - OCSK1 - 4 Uzvaras Spēles atskaitē
8 21.07.15 21:00 OCSK - SK Pārogre1 - 0 Uzvaras Spēles atskaitē
9 28.07.15 21:00 Zuši - OCSK0 - 1 Uzvaras Spēles atskaitē
10 04.08.15 19:00 OCSK - Meņģele2 - 2 Draw Spēles atskaitē
11 11.08.15 20:00 Deppo - OCSK1 - 3 Uzvaras Spēles atskaitē
12 18.08.15 19:00 OCSK - Salaspils0 - 2 Zaudējumi Spēles atskaitē
13 26.08.15 20:00 Streka - OCSK0 - 0 Draw Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
2 Raivis Rubīns OSP 12
- Matīss Beitāns STR 12
4 Patriks Malvess DIN 10
5 Ģirts Tumans OSP 9
- Kārlis Vikmanis PAF 9
- Kristaps Ratnieks OCSK 9
8 Aleksandrs Škoļņikovs TEN 8
9 Ģirts Burmistris OSP 6
- Mārtiņš Sīpols TEN 6
2. līga
↑ uz augšu ↑