Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
SK Pārogre

SK Pārogre
Klubs nosaukums: SK Pārogre
Komandas nosaukums: SK Pārogre
Īsais nosaukums: SKP

 Vēsture
Turnīrs Sezona Līga Vieta Spēles Punkti U/N/Z +/- Spēlētāji
ONAČF 7x7 '16 2016. Vienotā līga 8 13 18 5/3/5 20:17 14
ONTFČ 15/16 2015./2016. Vienotā līga 4 8 16 5/1/7 21:14 13
ONTFČ 13/14 2013./2014. Vienotā līga 9 9 6 2/0/7 13:44 12
ONTFČ 12/13 2012./2013. 2. līga 7 9 13 3/2/4 12:24 10
ONTFČ 11/12 2011./2012. 2. līga 11 7 15 5/0/2 30:11 14
ONTFČ 09/10 2009./2010. 1. līga 8 12 13 4/1/7 30:44 13
ONTFČ 08/09 2008./2009. 1. līga 7 13 14 4/2/7 25:52 12
ONTFČ 07/08 2007./2008. 1. līga 9 14 11 3/2/9 21:43 13
ONTFČ 06/07 2006./2007. 1. līga 2 14 26 8/2/4 48:43 12
ONTFČ 05/06 2005./2006. 2. līga 7 12 15 5/0/7 35:57 14
Rubīna k.'18 2018./2019. Vienotā līga 16 1 0 0/0/1 1:6 17
ONTFČ 16/17 2016./2017. Vienotā līga 2 7 13 4/1/2 25:16 17
ONAČF 7x7 '17 2017 1. līga 8 10 10 3/1/6 6:18 18
ONAČF 7x7 '14 2014 1. līga 11 13 8 2/2/9 11:28 17
ONTFČ 17/18 2017./2018. Vienotā līga 10 13 13 4/1/8 22:46 17
ONTFČ 14/15 2014./2015. Vienotā līga 3 9 19 6/1/2 32:30 12
ONAČF 7x7 '18 2018. Vienotā līga 5 14 19 6/1/7 27:30 17
ONAČF 7x7 '15 2015. 1. līga 8 13 16 5/1/7 16:19 12
ONTFČ 18/19 2018./2019. 2. līga 5 11 10 3/1/7 24:41 18

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv 2:3 Tente
19:00 HAUZE 4:0 Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags 1:1 Barons
17:00 Jaunogre 5:2 Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 12. kārtu

Barons - Maksims Kudrjašovs

Tente - Jevgēnijs Jeroha

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 11 11 24
3 Streka 10 6 18
4 Tente 10 7 15
5 Pafbet.lv 11 -16 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 10 -18 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 11 33 29
2 Ķengarags 11 25 23
3 Barons 11 10 22
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 11 -17 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
2 Raivis Rubīns OSP 12
- Matīss Beitāns STR 12
4 Patriks Malvess DIN 10
5 Ģirts Tumans OSP 9
- Kārlis Vikmanis PAF 9
- Kristaps Ratnieks OCSK 9
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 9
9 Ģirts Burmistris OSP 6
- Mārtiņš Sīpols TEN 6
2. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Niklāvs Škaunacis JAU 18
2 Aleksandrs Usmanovs BAR 15
- Aleksandrs Miheikins KEN 15
4 Aleksejs Sanatovs JAU 10
5 Romāns Atrahimovičs JAU 9
6 Igors Kapustins FRE 7
- Eduards Gailītis KEN 7
8 Daniels Žarovs FRE 6
- Ilvars Barkāns FKP 6
10 Emīls Bisenieks FKP 5
↑ uz augšu ↑