Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 FK Partizāns

Palielināt

 Vārtsargs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
  Artūrs Cildermanis Artūrs Cildermanis   2 · · · · ·
Kopā:  0 0 0 0 0
 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Ilvars Barkāns Ilvars Barkāns   5 6 · · · ·
- Linards Iļjins Linards Iļjins   4 · · · · ·
- Guntis Konstantinovs Guntis Konstantinovs   3 2 1 · · ·
- Ņikita Lavruhins Ņikita Lavruhins   2 · · · · ·
- Emīls Lielpēteris Emīls Lielpēteris   5 · · · · ·
- Juris Ludženieks Juris Ludženieks   · · · · · ·
- Arnis Ozoliņš Arnis Ozoliņš   1 2 · · · ·
3 Nauris Rāms Nauris Rāms   5 1 · · · ·
7 Svajunas Fokas Svajunas Fokas   7 4 6 1 · ·
9 Mārcis Riks Mārcis Riks   5 3 · · · ·
10 Ivars Ozoliņš Ivars Ozoliņš   9 5 · · · ·
11 Mārtiņš Iļjins Mārtiņš Iļjins   1 1 · · · ·
13 Jānis Mikītis Jānis Mikītis   4 4 1 · · ·
15 Krišs Driķis Krišs Driķis   4 1 1 · · ·
21 Elvijs Krauklis Elvijs Krauklis   5 1 · · 1 ·
22 Emīls Bisenieks Emīls Bisenieks   8 5 · · · ·
32 Andis Maks Andis Maks   2 1 · · · ·
Kopā:  36 9 1 1 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑