Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 Free

Palielināt

 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Rihards Celmiņš Rihards Celmiņš   2 · · · · ·
- Aleksandrs Golomozovs Aleksandrs Golomozovs   1 · · · · ·
- Vladimirs Jančekovs Vladimirs Jančekovs   5 4 · · · ·
- Sergejs Karteljs Sergejs Karteljs   2 · 1 · · ·
- Rolands Krauklis Rolands Krauklis   6 1 · · · ·
- Aleksejs Petrovs Aleksejs Petrovs   5 1 · · · ·
1 Andris Pupurāns Andris Pupurāns   7 · · · · ·
4 Daniels Žarovs Daniels Žarovs   7 6 · · · ·
6 Jurijs Hoprovs Jurijs Hoprovs   6 2 · · · ·
9 Aleksandrs Vuskubs Aleksandrs Vuskubs   9 4 · · · ·
10 Igors Kapustins Igors Kapustins   7 7 1 · · ·
11 Konstantīns Efrema Konstantīns Efrema   2 1 · · · ·
12 Dmitrijs Gribkovs Dmitrijs Gribkovs   2 1 1 · · ·
14 Vasilijs Kravcevs Vasilijs Kravcevs   7 3 1 · · ·
15 Mihails Ņikiborovs Mihails Ņikiborovs   6 4 · · · ·
17 Edvards Jansons Edvards Jansons   4 1 · · · ·
17 Daniels Mišins Daniels Mišins   2 · · · · ·
22 Artūrs Skukavsks Artūrs Skukavsks   3 · · · · ·
Kopā:  35 4 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑