Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 FK Ķengarags

Palielināt

 Vārtsargs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
  Sergejs Titovs Sergejs Titovs   2 · · · · ·
Kopā:  0 0 0 0 0
 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Oļegs Ivaņica Oļegs Ivaņica   6 2 1 1 · ·
- Vitālijs Kaluga Vitālijs Kaluga   7 1 · · · ·
- Sergejs Korčukovs Sergejs Korčukovs   5 1 1 · · ·
- Jevgēnijs Matrjoņins Jevgēnijs Matrjoņins   · · · · · ·
- Dzintars Putniņš Dzintars Putniņš   6 1 · · · ·
- Sergejs Rovdo Sergejs Rovdo   7 · 1 1 · ·
- Edgars Rubenis Edgars Rubenis   2 · · · · ·
- Aleksandrs Samsonovs Aleksandrs Samsonovs   2 · · · · ·
3 Andrejs Urbans Andrejs Urbans   7 1 2 · · ·
4 Dmitrijs Gruničevs Dmitrijs Gruničevs   6 4 · · · ·
7 Igors Miheikins Igors Miheikins   8 2 1 · · ·
9 Anatolijs Mežeckis Anatolijs Mežeckis   6 1 1 · · ·
10 Eduards Gailītis Eduards Gailītis   10 7 · · · ·
11 Aleksandrs Miheikins Aleksandrs Miheikins   9 15 2 · · ·
12 Oļegs Vasiļevs Oļegs Vasiļevs   6 2 · · · ·
69 Aleksandrs Urbanovičs Aleksandrs Urbanovičs   5 · · · · ·
Kopā:  37 9 2 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑