Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 Jaunogre

Palielināt

 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Rihards Circenis Rihards Circenis   2 · · · · ·
1 Ritvars Dalbiņš Ritvars Dalbiņš   9 · · · · ·
4 Edgars Pļaviņš Edgars Pļaviņš   5 1 1 · · ·
5 Dāvis Meluškāns Dāvis Meluškāns   2 · · · · ·
8 Romāns Atrahimovičs Romāns Atrahimovičs   9 8 1 · · ·
9 Roberts Aušmanis Roberts Aušmanis   7 1 · · · ·
10 Emīls Siliņš Emīls Siliņš   8 3 · · · ·
11 Toms Rūdolfs Bērziņš Toms Rūdolfs Bērziņš   6 3 · · · ·
12 Matiss Valners Matiss Valners   8 4 1 · · ·
13 Artūrs Kļimočkins Artūrs Kļimočkins   6 · · · · ·
14 Aleksejs Sanatovs Aleksejs Sanatovs   9 9 1 · · ·
17 Niklāvs Škaunacis Niklāvs Škaunacis   9 15 2 · · ·
19 Artūrs Smetanovs Artūrs Smetanovs   3 1 1 · · ·
20 Tomass Vitkus Tomass Vitkus   9 1 · · · ·
21 Andrey Izotov Andrey Izotov   8 2 1 · · ·
87 Edvards Sivaks Edvards Sivaks   3 · · · · ·
Kopā:  48 8 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑