Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 Rembates Streka

Palielināt

 Vārtsargs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
12 Dmitrijs Gavrilovs Dmitrijs Gavrilovs   14 · 1 · · ·
Kopā:  0 1 0 0 0
 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Matīss Beitāns Matīss Beitāns   14 18 3 · · ·
- Edmunds Bērziņš Edmunds Bērziņš   7 1 · · · ·
- Kaspars Dumpis Kaspars Dumpis   4 · · · · ·
- Guntis Gabrāns Guntis Gabrāns   9 6 · · · ·
- Sergejs Tauriņš Sergejs Tauriņš   3 · · · · ·
- Edgars Ungurs Edgars Ungurs   7 · · · · ·
- Roberts Vārpa Roberts Vārpa   12 4 3 · · ·
2 Mārtiņš Valdmanis Mārtiņš Valdmanis   6 5 1 · · ·
5 Oskars Mežsargs Oskars Mežsargs   9 2 1 · · ·
6 Lauris Rudzītis Lauris Rudzītis   13 7 2 · · ·
9 Jānis Malzubs Jānis Malzubs   6 · · · · ·
11 Kaspars Mālnieks Kaspars Mālnieks   10 · · · · ·
12 Artis Bariņš Artis Bariņš   13 5 · · · ·
17 Anvars Ščeglovs Anvars Ščeglovs   7 · · · · ·
88 Genādijs Beļajevs Genādijs Beļajevs   6 · · · · ·
Kopā:  48 11 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑