Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
 Tente

Palielināt

 Vārtsargs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
1 Aleksejs Urbanovičs Aleksejs Urbanovičs   2 · · · · ·
Kopā:  0 0 0 0 0
 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
  Mārtiņš Auziņš Mārtiņš Auziņš   2 1 · · · ·
  Jevgēņijs Jeroha Jevgēņijs Jeroha   8 4 2 · · ·
- Elmārs Bajramovs Elmārs Bajramovs   6 1 · · · ·
- Ramins Barakajs Ramins Barakajs   1 · · · · ·
- Artjoms Ivanovs Artjoms Ivanovs   · · · · · ·
- Artjoms Kurazovs Artjoms Kurazovs   5 1 1 · · ·
- Valērijs Markovskis Valērijs Markovskis   1 · · · · ·
- Mihails Ņikoforovs Mihails Ņikoforovs   2 4 · · · ·
3 Mārtiņš Sīpols Mārtiņš Sīpols   5 6 · · · ·
4 Aleksejs Panfilovs Aleksejs Panfilovs   4 1 · · · ·
6 Jevgēnijs Liukonens Jevgēnijs Liukonens   6 · · · · ·
7 Aleksandrs Škoļņikovs Aleksandrs Škoļņikovs   9 8 1 · · ·
10 Vladislavs Lebedko Vladislavs Lebedko   4 2 · · · ·
11 Juris Macuks Juris Macuks   7 1 1 · · ·
12 Deniss Putilovs Deniss Putilovs   8 1 2 · · ·
20 Artūrs Zaicevs Artūrs Zaicevs   4 · · · · ·
88 Viktors  Semjonovs Viktors Semjonovs   9 3 · · · ·
Kopā:  33 7 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
13:00 Tente pret Fortūna
14:00 Dinamo -:- HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv pret Osports
19:00 Streka pret OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
18:00 OCSK pret Dinamo
19:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons pret Partizāns
17:00 Jaunogre pret Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
16:00 Partizāns pret Birzgale
17:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 10. kārtu

FK Ķengarags - Oļegs Ivanica

FK Ķengarags - Sergejs Rovdo

Pafbet.lv - Māris Bērziņš

Laubere - Toms Tarasovs

FK Partizāns - Svajunas Fokas

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 9 31 23
2 Streka 9 8 18
3 HAUZE 9 5 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 9 -9 12
6 Dinamo 9 -11 10
7 Fortūna 9 -14 7
8 OCSK 9 -16 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 9 30 25
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 9 18 21
4 Free 9 -8 12
5 Pārogre 10 -14 10
6 Laubere 10 -14 8
7 Birzgale 10 -17 7
8 Partizāns 9 -20 6

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑