Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
 Streka

Palielināt

 Spēlētajs Birthday (Age): Nospēlētas spēles Sākuma sastāvs Aizstājis Aizstāts Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
Genādijs Beļājevs Genādijs Beļājevs   - 1 · · · 1 · · · ·
Guntis Gabrāns Guntis Gabrāns   - 2 · · · 2 · · · ·
Kaspars Mudelis Kaspars Mudelis   - · · · · · · · · ·
Niklāvs Škaunacis Niklāvs Škaunacis   30. Augusts 2000 (18) 2 · · · 2 · · · ·
Sergejs Tauriņš Sergejs Tauriņš   - 1 · · · 1 · · · ·
Kristaps Žodziņš Kristaps Žodziņš   - · · · · · · · · ·
Mārtiņš Valdmanis Mārtiņš Valdmanis   - 4 · · · 6 · · · ·
Ingus Bārs Ingus Bārs   - · · · · · · · · ·
Oskars Mežsargs Oskars Mežsargs   - · · · · · · · · ·
Lauris Rudzītis Lauris Rudzītis   08. Februāris 1982 (36) 5 · · · 3 2 · · ·
Jānis Malzubs Jānis Malzubs   - · · · · · · · · ·
Jānis Brūveris LATVIA, REPUBLIC OF Jānis Brūveris   - 4 · · · 5 · · · ·
Kaspars Mālnieks Kaspars Mālnieks   - 1 · · · 1 · · · ·
Artis Bariņš Artis Bariņš   - 3 · · · 3 · · · ·
Eduards Sivaks Eduards Sivaks   - 4 · · · 3 1 · · ·
Dmitrijs Gavrilovs Dmitrijs Gavrilovs   - · · · · · · · · ·
Romāns Atrahimovičs Romāns Atrahimovičs   - 7 · · · 11 1 · · ·
Edgars Ungurs Edgars Ungurs   - 2 · · · 5 · · · ·
Kopā:  43 4 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑