Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18
 Dinamo Ogre

Palielināt

 Spēlētajs Birthday (Age): Nospēlētas spēles Sākuma sastāvs Aizstājis Aizstāts Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
Eduards Bogdanovs Eduards Bogdanovs   - · · · · · · · · ·
Gatis Karulis Gatis Karulis   12. Decembris 1980 (38) 2 · · · 1 1 · · ·
Aleksandrs Ņičipurovs Aleksandrs Ņičipurovs   - · · · · · · · · ·
Dzintars Putniņš Dzintars Putniņš   - · · · · · · · · ·
Jānis Špons Jānis Špons   - · · · · · · · · ·
Ritvars Dalbiņš Ritvars Dalbiņš   22. Jūlijs 2000 (18) 2 · · · 2 · · · ·
Vladislavs Kovšars Vladislavs Kovšars   - · · · · · · · · ·
Aldis Ozoliņš Aldis Ozoliņš   - · · · · · · · · ·
Raimonds Ušerovskis Raimonds Ušerovskis   15. Maijs 1972 (46) 3 · · · 4 · · · ·
Arnis Narogs Arnis Narogs   - 2 · · · 2 · · · ·
Vadims Ajuconoks Vadims Ajuconoks   - 1 · · · 2 · · · ·
Igors Grigorjevs Igors Grigorjevs   - 2 · · · 1 1 · · ·
Sandis Ratnieks Sandis Ratnieks   16. Novembris 1999 (19) 2 · · · 2 · · · ·
Edgars Mavrins Edgars Mavrins   - 2 · · · 2 · · · ·
Andris Stefans Andris Stefans   - 1 · · · · 1 · · ·
Agnis Mežgailis Agnis Mežgailis   08. Marts 1974 (44) 2 · · · 1 1 · · ·
Roberts Šūpols Roberts Šūpols   - 1 · · · 2 1 · · ·
Kopā:  19 5 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv 2:3 Tente
19:00 HAUZE 4:0 Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags 1:1 Barons
17:00 Jaunogre 5:2 Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 12. kārtu

Barons - Maksims Kudrjašovs

Tente - Jevgēnijs Jeroha

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 11 11 24
3 Streka 10 6 18
4 Tente 10 7 15
5 Pafbet.lv 11 -16 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 10 -18 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 11 33 29
2 Ķengarags 11 25 23
3 Barons 11 10 22
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 11 -17 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
2 Raivis Rubīns OSP 12
- Matīss Beitāns STR 12
4 Patriks Malvess DIN 10
5 Ģirts Tumans OSP 9
- Kārlis Vikmanis PAF 9
- Kristaps Ratnieks OCSK 9
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 9
9 Ģirts Burmistris OSP 6
- Mārtiņš Sīpols TEN 6
2. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Niklāvs Škaunacis JAU 18
2 Aleksandrs Usmanovs BAR 15
- Aleksandrs Miheikins KEN 15
4 Aleksejs Sanatovs JAU 10
5 Romāns Atrahimovičs JAU 9
6 Igors Kapustins FRE 7
- Eduards Gailītis KEN 7
8 Daniels Žarovs FRE 6
- Ilvars Barkāns FKP 6
10 Emīls Bisenieks FKP 5
↑ uz augšu ↑