Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
 FK Fortūna

Palielināt

 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Valērijs Jurasovs Valērijs Jurasovs   5 · · · · ·
- Maksims Koroļovs Maksims Koroļovs   2 1 · · · ·
- Oļegs Trofimovs Oļegs Trofimovs   6 · · · · ·
1 Ainārs Priedītis Ainārs Priedītis   5 · · · · ·
1 Ričards Puķītis Ričards Puķītis   10 · · · · ·
2 Eduards Bogdanovs Eduards Bogdanovs   10 · 1 · · ·
3 Viktors Krasovs Viktors Krasovs   11 7 · · · ·
4 Nikolajs Vasiļjevs Nikolajs Vasiļjevs   4 · · · · ·
6 Mihails Janovskis Mihails Janovskis   2 1 1 · · ·
7 Edgars Dancevs Edgars Dancevs   8 3 · · · ·
8 Garijs Badalans Garijs Badalans   5 1 1 · · ·
9 Romāns Čigrickis Romāns Čigrickis   5 · · · · ·
10 Igors Krasovs Igors Krasovs   8 4 4 1 · ·
11 Dmitrijs Ignaškins Dmitrijs Ignaškins   7 6 2 · · ·
12 Sergejs Ravinskis Sergejs Ravinskis   11 · · · · ·
14 Aleksandrs Zotimovs Aleksandrs Zotimovs   3 1 1 · · ·
15 Nikita Pavļiks Nikita Pavļiks   9 1 · · · ·
18 Aleksejs Mozolis Aleksejs Mozolis   10 4 · · · ·
Kopā:  29 10 1 0 0

Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 25.02. 13. kārta
17:00 Garāža pret Fortūna
18:00 Zuši pret Birzgale
19:00 Pārogre pret Streka
Svētdiena, 04.03.
13:00 Salaspils pret Dinamo
14:00 Laubere pret Deppo
15:00 NPT pret OCSK
16:00 HAUZE pret Osports

Visas spēles

Izlaiž 13. kārtu

SK Pārogre - Mārtiņš Pūpols

Dinamo Ogre - Roberts Šūpols

Dinamo Ogre - Aleksandrs Ņičipurovs

Hauze - Rihards Korts

Hauze - Maksims Osipovs

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 Deppo 12 60 36
2 HAUZE 12 64 33
3 Osports/ONSC 12 70 31
4 NPT 12 38 26
5 OCSK 12 10 24
6 Streka 12 -4 18
7 FK Fortūna 12 -3 17
8 Garāža 12 5 14
9 SK Pārogre 12 -21 13
10 Dinamo Ogre 12 -30 11
11 Birzgale 12 -35 9
12 TFK Salaspils/Mandarin group 12 -13 7
13 Zuši 12 -54 4
14 Laubere 12 -87 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artjoms Loginovs HAUZE 33
2 Edgars Kārkliņš DEP 27
3 Ģirts Tumans OSP 16
4 Maksims Vasiljevs NPT 14
5 Andris Bērziņš OCSK 12
6 Agnis Pūpols OSP 11
- Edžus Picka OCSK 11
8 Ģirts Burmistris OSP 10
- Maksims Osipovs HAUZE 10
10 Raivis Rubīns OSP 9

Labākie prognozētāji

  Skatīt spēļu rezultātus

# Dalībnieks Prognozes Ø Punkti
1 Linraadis 82 2.95 242
2 jara13 81 2.88 233
3 Dimants 73 2.89 211
4 cildermanis18 66 2.88 190
5 dzhimmijs 67 2.78 186
6 unknown 49 2.92 143
↑ uz augšu ↑