Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15
 OCSK

Palielināt

 Spēlētajs Nospēlētas spēles Vārti Dzeltena kartīte Dzeltena -> sarkanā kartīte Sarkana kartīte Savos vārtos
- Jānis Antrops Jānis Antrops   1 2 · · · ·
- Elvijs Jankovskis Elvijs Jankovskis   · · · · · ·
- Daumants Pabrieža Daumants Pabrieža   1 1 · · · ·
1 Juris Pozņaks Juris Pozņaks   · · · · · ·
6 Gatis Šimanskis Gatis Šimanskis   1 1 · · · ·
7 Artūrs Ivanovs Artūrs Ivanovs   1 1 · · · ·
8 Toms Ēriķis Toms Ēriķis   2 1 1 · · ·
9 Ralfs Melders Ralfs Melders   · · · · · ·
10 Juris Lauzums Juris Lauzums   · · · · · ·
12 Edžus Picka Edžus Picka   8 8 · · · ·
19 Jānis Bauze Jānis Bauze   1 · 1 · · ·
21 Jānis Lūsis Jānis Lūsis   2 2 · · · ·
77 Viesturs Dudelis Viesturs Dudelis   1 1 · · · ·
Kopā:  17 2 0 0 0

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
18:00 Tente pret Streka
19:00 Fortūna pret Osports
Svētdiena, 16.12.
18:00 HAUZE pret OCSK
19:00 Dinamo pret Pafbet.lv
Sestdiena, 22.12. 7. kārta
16:00 Pafbet.lv pret Fortūna
17:00 OCSK pret Tente
18:00 Streka pret Dinamo
19:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
16:00 Laubere pret Pārogre
17:00 Barons pret Jaunogre
Svētdiena, 16.12.
16:00 Birzgale pret Free
17:00 Partizāns pret Ķengarags
Sestdiena, 22.12. 7. kārta
12:00 Laubere pret Barons
13:00 Ķengarags pret Pārogre
14:00 Free pret Partizāns
15:00 Jaunogre pret Birzgale

Visas spēles

Izlaiž 6. kārtu

FK Partizāns - Elvijs Krauklis

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 5 23 13
2 Streka 5 10 12
3 HAUZE 5 -1 9
4 Fortūna 5 -3 7
5 Pafbet.lv 5 -9 6
6 Tente 5 2 5
7 Dinamo 5 -11 4
8 OCSK 5 -11 1
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 5 20 15
2 Barons 5 16 15
3 Ķengarags 5 6 9
4 Birzgale 5 -1 7
5 Free 4 -9 3
6 Pārogre 5 -12 3
7 Partizāns 5 -9 3
8 Laubere 4 -11 1

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '15

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 8
2 Artēmijs Loginovs HAUZE 7
3 Ģirts Tumans OSP 6
4 Patriks Malvess DIN 5
- Mārtiņš Sīpols TEN 5
6 Guntis Gabrāns STR 4
- Raivis Rubīns OSP 4
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 4
- Ģirts Burmistris OSP 4
10 Nikita Pavļiks FOR 3
2. līga
↑ uz augšu ↑