Ogres novada telpu futbola čempionāts 13/14
Vieta Komanda Sp U N Z I:Z +/- P
1 same (1) SK Pārogre -5 -3 -1 -1 -8:-9 0 -10
2 same (2) Ogres sporta centrs -5 -4 0 -1 -32:-11 0 -12
3 same (3) Laimes Lācis -5 -4 0 -1 -33:-12 0 -12
4 same (4) Orions CK -5 -4 0 -1 -35:-2 0 -13
5 same (5) Streka -5 -4 -1 0 -27:-6 0 -13
6 same (6) BAO -5 -4 -1 0 -20:-10 0 -13
7 same (7) SFS -5 -5 0 0 -44:-4 0 -15
8 same (8) Dinamo Ogre -5 -5 0 0 -37:-7 0 -15
9 same (9) HK Ogre -5 -5 0 0 -36:-10 0 -15
10 same (10) Suntaži -5 -5 0 0 -21:-9 0 -15
11 same (11) Meņģele -5 0 0 -5 -8:-28 0 0
12 same (12) GTS -5 0 0 -5 -9:-30 0 0
13 same (13) DEPPO/MIX -5 0 0 -5 -5:-35 0 0
14 same (14) Beķereja "Sajūtu Dārzs" -5 0 0 -5 -7:-56 0 0
15 same (15) Haube.lv -5 0 -1 -4 -7:-25 0 -1
16 same (16) Vecais Alberts -5 0 -1 -4 -7:-30 0 -1
17 same (17) FK Lielvārde -5 0 -1 -4 -2:-29 0 -1
18 same (18) Birzgale -5 -1 0 -4 -7:-14 0 -3
19 same (19) Deppo/Fortūna -5 -1 0 -4 -8:-27 0 -3
20 same (20) OCSK -5 -1 -1 -3 -15:-14 0 -4


Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 13/14

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑