Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
Kopvērtējums

Vieta Komanda S U N Z Gv Zv +/- P
1 same (1) Deppo 13 13 0 0 92 17 75 39
2 Uz augšu (3) Osports/ONSC 13 11 1 1 95 15 80 34
3 Uz leju (2) HAUZE 13 11 0 2 79 25 54 33
4 same (4) NPT 13 9 2 2 53 12 41 29
5 same (5) OCSK 13 8 0 5 40 33 7 24
6 same (6) Streka 13 6 3 4 37 38 -1 21
7 same (7) FK Fortūna 13 6 2 5 35 36 -1 20
8 same (8) Garāža 13 4 2 7 36 33 3 14
9 Uz augšu (10) Dinamo Ogre 13 4 2 7 28 49 -21 14
10 Uz leju (9) SK Pārogre 13 4 1 8 22 46 -24 13
11 same (11) Birzgale 13 3 3 7 19 53 -34 12
12 same (12) TFK Salaspils/Mandarin group 13 2 1 10 36 58 -22 7
13 same (13) Zuši 13 1 1 11 17 72 -55 4
14 same (14) Laubere 13 0 0 13 7 109 -102 0


Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑