Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '16
Kopvērtējums

Vieta Komanda S U N Z Gv Zv +/- P
1 same (1) OCSK 13 9 1 3 27 7 20 28
2 Uz augšu (3) PROF.LV 13 7 4 2 25 12 13 25
3 Uz leju (2) Streka 13 8 1 4 21 10 11 25
4 same (4) Dinamo Ogre 13 7 2 4 18 13 5 23
5 same (5) Ikšķile 13 5 1 7 15 23 -8 16
6 Uz augšu (7) Ropaži 13 6 2 5 21 26 -5 20
7 Uz augšu (8) FK Tīnūži 13 5 3 5 16 17 -1 18
8 Uz leju (6) SK Pārogre 13 5 3 5 20 17 3 18
9 same (9) Zuši 13 3 0 10 13 23 -10 9
10 same (10) Gaisa spēki 13 1 1 11 10 38 -28 4


Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 Dinamo
17:00 Streka 4:3 Tente
18:00 OCSK 2:4 HAUZE
19:00 Osports 11:0 Fortūna
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna pret Pafbet.lv
17:00 Dinamo pret Streka
18:00 Osports pret HAUZE
19:00 Tente pret OCSK

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 17.03. 13. kārta
12:00 Free 2:2 Birzgale
13:00 Pārogre 1:3 Laubere
14:00 Ķengarags 20:1 Partizāns
15:00 Jaunogre 4:4 Barons
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale pret Jaunogre
13:00 Pārogre pret Ķengarags
14:00 Barons pret Laubere
15:00 Partizāns pret Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

Free - Vasilijs Kravcevs

SK Pārogre - Nils Ketners

Barons - Aleksandrs Usmanovs

Jaunogre - Matīss Valners

Pafbet.lv - Artūrs Zelčs

Hauze - Andris Stefans

FK Fortūna - Sergejs Ravinskis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 13 54 35
2 HAUZE 13 13 27
3 Streka 13 9 24
4 Tente 13 6 16
5 Pafbet.lv 13 -18 15
6 OCSK 13 -10 13
7 Dinamo 13 -24 10
8 Fortūna 13 -30 8
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 13 37 33
2 Ķengarags 13 51 29
3 Barons 12 10 23
4 Laubere 13 -10 14
5 Free 12 -14 14
6 Partizāns 13 -30 13
7 Pārogre 13 -20 10
8 Birzgale 13 -24 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada atklātais čempionāts futbolā 7x7 '16

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Raivis Rubīns OSP 17
2 Matīss Beitāns STR 16
- Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 11
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑