Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

Datums: 13/01/2019
Laiks: 19:00

Osports/ONSC
73,60% Izredzes 26,40%
1 Vieta 4
14 Spēles 14
12/2/0 U/N/Z 5/1/8
38 Punkti 16
75 : 18 +/- 43 : 50
57 Starpība -7
OCSK
Osports/ONSC OCSK

Savstarpējo spēļu vēsture

Ogres novada telpu futbola čempionāts 16/17
12 19/02/2017 18:00 Osports/ONSC - OCSK 4 - 0 Match Report
Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
9 14/01/2018 15:00 Osports/ONSC - OCSK 6 - 3 Match Report
Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19
1 28/10/2018 19:00 OCSK - Osports/ONSC 1 - 6 Match Report
8 13/01/2019 19:00 Osports/ONSC - OCSK 7 - 4 Match Report

Osports/ONSC pedējās spēles

5 09/12/2018 19:00 Osports/ONSC - Dinamo Ogre 10 - 0 Match Report Uzvaras
6 15/12/2018 19:00 FK Fortūna - Osports/ONSC 0 - 4 Match Report Uzvaras
7 22/12/2018 19:00 Osports/ONSC - HAUZE 3 - 2 Match Report Uzvaras

OCSK pedējās spēles

5 09/12/2018 18:00 OCSK - FK Fortūna 3 - 3 Match Report Draw
6 16/12/2018 18:00 HAUZE - OCSK 4 - 3 Match Report Zaudējumi
7 22/12/2018 17:00 OCSK - Tente 5 - 4 Match Report Uzvaras

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 Osports 5:6 HAUZE
15:00 OCSK 2:0 Dinamo

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kārlis Vikmanis PAF 10
- Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑