Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
Laubere pret TFK Salaspils/Mandarin group
0 12
(0 | 0 ) (5 | 7 )

Datums: Svētdiena, 10/12/2017
Laiks: 10:00

Notikumu hronoloģija

Vārti Min. 9 ::<br />Vadims Kuprijanovs Vārti Min. 11 ::<br />Artjoms Kozlovskis Vārti Min. 15 ::<br />Artjoms Kozlovskis Vārti Min. 20 ::<br />Leonīds Petuļins Vārti Min. 20 ::<br />Lauris Rodrigo Vārti Min. 31 ::<br />Artjoms Kurazovs Vārti Min. 32 ::<br />Dmitrijs Mališevs Vārti Min. 36 ::<br />Artjoms Kozlovskis Vārti Min. 37 ::<br />Artjoms Kozlovskis Vārti Min. 40 ::<br />Aleksejs Molčanovs Vārti Min. 40 ::<br />Vadims Kuprijanovs Vārti Min. 40 ::<br />Dmitrijs Mališevs

media/com_joomleague/event_icons/goal.pngVārti
09' Vadims Kuprijanovs
11' Artjoms Kozlovskis
15' Artjoms Kozlovskis
20' Leonīds Petuļins
20' Lauris Rodrigo
31' Artjoms Kurazovs
32' Dmitrijs Mališevs
36' Artjoms Kozlovskis
37' Artjoms Kozlovskis
40' Aleksejs Molčanovs
40' Vadims Kuprijanovs
40' Dmitrijs Mališevs


Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 21.01. 10. kārta
10:00 Birzgale pret NPT
11:00 Dinamo pret Garāža
12:00 Deppo pret Zuši
13:00 OCSK pret HAUZE
14:00 Salaspils pret Pārogre
15:00 Fortūna pret Osports
16:00 Streka pret Laubere
Svētdiena, 04.02. 11. kārta
10:00 Pārogre pret Birzgale
11:00 Zuši pret Salaspils
12:00 NPT pret Dinamo
13:00 Laubere pret OCSK
14:00 HAUZE pret Fortūna
15:00 Garāža pret Streka
Svētdiena, 11.02.
19:00 Osports pret Deppo

Visas spēles

Izlaiž 10. kārtu

— 

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 HAUZE 9 58 27
2 Deppo 9 46 27
3 Osports/ONSC 9 53 25
4 NPT 9 29 19
5 OCSK 9 9 18
6 FK Fortūna 9 1 14
7 Garāža 9 8 13
8 Streka 9 -13 11
9 Dinamo Ogre 9 -24 10
10 Birzgale 9 -26 6
11 Zuši 9 -26 4
12 SK Pārogre 9 -29 4
13 TFK Salaspils/Mandarin group 9 -17 4
14 Laubere 9 -69 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artjoms Loginovs HAUZE 28
2 Edgars Kārkliņš DEP 24
3 Maksims Vasiljevs NPT 13
4 Ģirts Tumans OSP 10
- Agnis Pūpols OSP 10
- Edžus Picka OCSK 10
7 Maksims Osipovs HAUZE 9
- Andris Bērziņš OCSK 9
9 Artūrs Fjodorovs HAUZE 8
10 Kārlis Līcis OSP 7

Labākie prognozētāji

  Skatīt spēļu rezultātus

# Dalībnieks Prognozes Ø Punkti
1 Linraadis 61 3.16 193
2 jara13 60 2.97 178
3 Dimants 60 2.90 174
4 cildermanis18 59 2.93 173
5 dzhimmijs 60 2.82 169
6 unknown 49 2.92 143
↑ uz augšu ↑