Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18
Vārti

Vieta Vārds Komanda Vārti
1 Artjoms Loginovs HAUZE 21
2 Edgars Kārkliņš Deppo 12
3 Ģirts Tumans Osports/ONSC 10
4 Agnis Pūpols Osports/ONSC  9
5 Maksims Osipovs HAUZE  8
- Maksims Vasiljevs NPT  8
7 Kārlis Līcis Osports/ONSC  7
- Ģirts Burmistris Osports/ONSC  7
- Andris Bērziņš OCSK  7
- Artjoms Kozlovskis TFK Salaspils/Mandarin group  7
11 Artūrs Fjodorovs HAUZE  6
12 Raivis Rubīns Osports/ONSC  5
- Romāns Atrahimovičs Streka  5
- Vadims Kuprijanovs TFK Salaspils/Mandarin group  5
- Edžus Picka OCSK  5
- Viktors Krasovs FK Fortūna  5
17 Emīls Muižnieks Deppo  4
- Mārtiņš Valdmanis Streka  4
- Jānis Grants OCSK  4
- Andrejs Kondratjevs Deppo  4
- Rihards Korts HAUZE  4
- Arnis Surgovts Garāža  4
- Artjoms Naruševičs Deppo  4
24 Sandis Ratnieks Dinamo Ogre  3
- Aleksejs Sanatovs Osports/ONSC  3
- Niklāvs Škaunacis Osports/ONSC  3
- Uģis Bērziņš Garāža  3
- Ralfs Hlibovs HAUZE  3
- Enis Belgasems Garāža  3
- Andrejs Ļebedevs NPT  3
- Guntis Gabrāns Streka  3
- Dmitrijs Ignaškins FK Fortūna  3
- Gļebs Suranovs NPT  3
- Raivis Bernāns Garāža  3
- Krišjānis Jurģelis SK Pārogre  3
36 Emīls Siliņš Osports/ONSC  2
- Deniss Ostrovskis Deppo  2
- Jānis Grigorjevs Zuši  2
- Emīls Blūms HAUZE  2
- Edgars Dancevs FK Fortūna  2
- Jānis Ābelnieks Zuši  2
- Arnolds Šuriņš Zuši  2
- Viktors Orlovs TFK Salaspils/Mandarin group  2
- Vladislavs Pavļučenko Deppo  2
- Mihails Makarovs Deppo  2
- Juris Hlibovs HAUZE  2
- Jānis Kārkliņš Garāža  2
- Viktors Semjonovs NPT  2
- Lauris Rudzītis Streka  2
- Māris Padedzis SK Pārogre  2
- Aleksejs Molčanovs TFK Salaspils/Mandarin group  2
- Dmitrijs Mališevs TFK Salaspils/Mandarin group  2
- Kristaps Rītiņš Deppo  2
- Edgars Rollis Garāža  2
- Kristaps Ratnieks Osports/ONSC  2
56 Jānis Leimanis Dinamo Ogre  1
- Vladislavs Kovšars Dinamo Ogre  1
- Matīss Beitāns Osports/ONSC  1
- Daņiljans Artašess HAUZE  1
- Ruslans Puriņš NPT  1
- Ruslans Ahmetovs TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Jānis Lūsis OCSK  1
- Oskars Koļesņikovs Zuši  1
- Krists Kalniņš Osports/ONSC  1
- Maksims Ladigins Deppo  1
- Aleksejs Mozolis FK Fortūna  1
- Aleksejs Žuromskis TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Dāvis Čakšs OCSK  1
- Pauls Arnitis Birzgale  1
- Mihails Janovskis FK Fortūna  1
- Garijs Badalans FK Fortūna  1
- Ēriks Šilings NPT  1
- Dzintars Putniņš Dinamo Ogre  1
- Emīls Ratnieks Dinamo Ogre  1
- Linards Pāviška Dinamo Ogre  1
- Edgars Ražinskis Garāža  1
- Aivis Jonikāns Zuši  1
- Evgēnijs Eroha NPT  1
- Lavrentijs Šarovs NPT  1
- Artūrs Smetanovs Osports/ONSC  1
- Tomass Vitkus OCSK  1
- Mārtiņš Auziņš Deppo  1
- Ēriks Cērpe Dinamo Ogre  1
- Arnis Narogs Dinamo Ogre  1
- Arvis Putroms Laubere  1
- Artūrs Kaikins Garāža  1
- Raimonds Lūkins Garāža  1
- Mārcis Hunčaks Birzgale  1
- Sandris Biķernieks Birzgale  1
- Igors Krasovs FK Fortūna  1
- Emīls Kārkliņš HAUZE  1
- Aleksejs Panfilovs TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Oļegs Visockis SK Pārogre  1
- Mārtiņš Slišāns SK Pārogre  1
- Lauris Kairovs Laubere  1
- Artūrs Kļimočkins SK Pārogre  1
- Sergejs Oļeškovs NPT  1
- Lauris Rodrigo TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Leonīds Petuļins TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Artjoms Kurazovs TFK Salaspils/Mandarin group  1
- Elvis Stuglis HAUZE  1
- Dāvis Varakājs HAUZE  1
- Artjoms Naļivaiko HAUZE  1
- Normunds Pastars Birzgale  1
- Viesturs Dudelis Deppo  1
- Pēteris Petunovs Garāža  1
- Sandis Lapiņš SK Pārogre  1
- Deniss Putilovs NPT  1
- Jānis Siliņš Birzgale  1


Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 10.12. 7. kārta
10:00 Laubere 0:12 Salaspils
11:00 HAUZE 12:1 Birzgale
12:00 Osports 12:0 Dinamo
13:00 Deppo 6:2 Streka
14:00 Fortūna 1:3 OCSK
15:00 Garāža 3:1 Pārogre
16:00 Zuši 0:6 NPT
Svētdiena, 17.12. 8. kārta
17:00 OCSK pret Zuši
18:00 Streka pret Fortūna
19:00 Dinamo pret Deppo
Svētdiena, 07.01.
10:00 Birzgale pret Laubere
11:00 Dinamo pret HAUZE
12:00 Streka pret Osports
13:00 OCSK pret Deppo
14:00 Salaspils pret Garāža
15:00 Pārogre pret NPT
16:00 Fortūna pret Zuši

Visas spēles

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 HAUZE 7 45 21
2 Osports/ONSC 7 47 19
3 Deppo 6 26 18
4 OCSK 6 11 15
5 NPT 7 14 13
6 Streka 6 2 11
7 Garāža 7 5 9
8 FK Fortūna 6 3 8
9 Dinamo Ogre 6 -12 7
10 TFK Salaspils/Mandarin group 7 -7 4
11 Zuši 6 -19 3
12 SK Pārogre 7 -21 3
13 Birzgale 7 -31 2
14 Laubere 7 -63 0

Labākie bombardieri

Labākie prognozētāji

  Skatīt spēļu rezultātus

# Dalībnieks Prognozes Ø Punkti
1 Linraadis 44 3.14 138
2 jara13 46 3.00 138
3 Dimants 46 2.96 136
4 cildermanis18 45 3.00 135
5 dzhimmijs 46 2.85 131
6 unknown 35 2.94 103
↑ uz augšu ↑