Pirmdiena, 11 Marts 2019 07:04

Ikšķilē būvēs jaunu skeitparku

Skeitparks, kas atrodas Ikšķilē, Lupīnu ielā, ir nolietojies, tāpēc pašvaldība pieņēmusi lēmumu to nojaukt. Tā vietā paredzēts uzcelt jaunu skeitparku, lai ekstrēmo sporta veidu piekritēji nepaliktu bez atbilstošas infrastruktūras.

Ikšķiles skeitparks Lupīnu ielas stadionā darbojas jau kopš 2013. gada. Tas tika izveidots, lai rosinātu bērnus un jauniešus izvēlēties lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Jaunā skeitparka mājvietas atrašana bija visai sarežģīts process, jo tas prasīja padziļinātu izpēti, kur tika analizēts lietderības princips, kalpošanas mūžs, uzturēšanas izmaksas. Tāpat notika vairākas tikšanās arī ar iedzīvotājiem un jomas profesionāļiem. Izvērtējot iegūto informāciju, nolemts jauno skeitparku izbūvēt jau esošā skeitparka vietā Lupīnu ielā, uzlabojot tā projektu, piemērojot mūsdienu jaunajām tendencēm un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas palielinās skeitparka kvalitāti un tā noturību.

Ikšķiles novada pašvaldība uzskata, ka skeitparkam noteikti jābūt, un tā darīs visu, lai jau vasarā jauno skeitparku varētu atklāt. Ikšķiles novadā būtu par vienu vietu vairāk, kur iedzīvotājiem pavadīt lietderīgi brīvo laiku. Viena no pašvaldības funkcijām ir sekmēt sporta attīstību, tādēļ tā atbalsta skeitbordistus, velo skeiterus un citu sporta veida pārstāvjus, uzturot un pilnveidojot infrastruktūru, kā arī sniedzot atbalstu sacensību organizēšanai.

Pašvaldība lūdz sekot līdzi informācijai par jaunā skeitparka projektēšanas darbiem un būvniecības uzsākšanu.

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑