Trešdiena, 12 Decembris 2018 20:21

19. janvārī "Gardā Sniega diena" Tīnūžos

Ikšķiles novada pašvaldība aicina ikvienu uz "Gardo Sniega dienu" un Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšanu, kas notiks 19. janvārī pulksten 12.00.

Pasākuma mērķis ir aktīvi pavadīt vairākas stundas svaigā gaisā, lai vaigos redzams sārtums, gūstot pozitīvas emocijas un pieaugušajiem atcerēties bērnību.

No pulksten 12.00 līdz 15.00 jebkurš interesents varēs piedalīties sportiskās ziemas aktivitātēs Tīnūžos ("Kraujas", Tīnūži, Tīnūžu pagasts) kopā ar "Jogitas pasākumi". Ja laika apstākļi būs atbilstoši slidošanai, aicinām līdzi ņemt atbilstošu inventāru - slidas, lai varat izslidoties uz multifunkcionālā laukuma ledus.

Kursies ugunskurs, būs silta tēja un garda zupa. Aicinām ģērbties silti un ērti, ķert prieka mirkļus, ko sniedz sniegs, ziema un kopā pavadīts laiks. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru, ar ko braukt lejā no kalnu.

Lūgums vecākus izvērtēt atbilstoša inventāra izmantošanu braukšanai pa kalnu, kā, piemēram, plēvi, pannu, šļūkšanas paliktni. Ņemot vērā drošu brīvā laika pavadīšanu un lielo pasākuma apmeklētāju skaitu, lūgums neizmantot tādus braukšanas līdzekļus, kā, piemēram, klasiskās ragavas, stūrējamās ragavas.

Piedalies, būsi ieguvējs vien tāpēc, ka esi gatavs aktīvi pavadīt šo dienu!

P.S. Ja ziema mūs pievīlusi, nekas netiks atcelts!

Kontaktinformācija: Ikšķiles novada sporta pasākuma organizatore Agita Kābele, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑