Otrdiena, 06 Novembris 2018 13:35

Ogres NSC aizvadīta ģimeņu diena – "Saldāka dzīve Tev un man!"

4. novembrī Ogres novada sporta centrā veiksmīgi tika aizvadīts Ģimeņu pēcpusdienas pasākums – "Saldāka dzīve Tev un man!", kura dalībniekiem divu stundu garumā kopīgiem spēkiem bija jāveic virkne sportisku un aizraujošu uzdevumu.

Piedalīties pasākumā bija aicināta ikviena Ogres novada ģimene, kurā vismaz viens no komandas dalībnieks ir vecumā no pieciem līdz desmit gadiem. Visas komandas veiksmīgi tika galā ar rūpīgi sagatavotiem 13 pārbaudījumiem, sākot ar "Milzu kedu" un piepūšamo atrakciju "Pitons Lee" stafeti un beidzot ar "Gudrības salas" jautājumiem. Par dalību pasākumā katra komanda saņēma piemiņas veltes - sertifikātu, kārumu, aprocīti "Ogrei- 90" un galda spēli.

Pasākumā dzīvesprieku un pozitīvu atmosfēru uzturēja projekta vajadzībānm iegādāts jaunais talismans "Konfekte", kas nākotnē turpinās priecēt mazo Ogres novada iedzīvotāju sirdis dažādos ar sportu un izglītību saistītos pasākumos.

Gandarījums par aktīvu un sportisku dienu bija visiem, kuri uzdrīkstējās un piedalījās. Paldies komandām "Sportiskās meičas", "Kraujas", "Dzirnavnieki", "Pūčuki", "Lauvas", "Gliemeži", "Andžānu cilts", "Zīļuki", "LAT MĒS", "Lauvas nagi", "Ronaldo" un "Bumba"!

Projektu, pateicoties Ogres novada pašvaldības finansiālajam atbalstam konkursā "R.A.D.I.- Ogres novadam", realizēja biedrība "SK Skrējiens".

Informāciju sagatavoja: "SK Skrējiens"

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑