Svētdiena, 07 Oktobris 2018 07:00

HK "Ogre" gūst pirmo uzvaru

Vakar ''SynotTip'' handbola Virslīgas turnīrā pirmo uzvaru šosezon izcīnīja HK ''Ogre'', kas savā laukumā ar 31:20 pārspēja ''Jūrmalas Sporta'' handbolistus. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar 12 vārtu guvumiem bija Artis Laganovskis.

HK ''Ogre'' pēc četriem sezonas ievadā piedzīvotiem zaudējumiem bija motivācijas pilna reabilitēties spēlē pret ''Jūrmalas Sportu'', kas Ogrē ieradās ar vienu izcīnītu uzvaru. ''Ogrei'' spēles sākums nebija tas labākais, un septītajā minūtē jūrmalnieks Edgars Grīnbergs ar vārtu guvumu sniedza 5:2 pārsvaru viesiem. Šajā brīdī iniciatīvu uzņēmās ogrēnietis Artis Laganovskis, kurš īsā laikā divus vārtus atguva. Artis lieliski nospēlēja arī puslaika beigas, un pēc 30 minūtēm ''Ogrei'' uz tablo bija 12:10 handikaps.

Brāļi Artis un Arvis Laganovski arī otrā puslaika sākumā demonstrēja izteiktu līderu cienīgu spēli, kuras rezultātā ''Ogre'' pakāpeniski spēja palielināt savu pārsvaru, izskaņā izcīnot panākumu ar 31:20. Artim Laganovskim šajā spēlē kopumā 12 vārti, bet Arvis pievienoja septiņus precīzus metienus. Pretinieku sastāvā rezultatīvākais ar desmit vārtiem bija Rolands Ivanovs.