Trešdiena, 04 Jūlijs 2018 10:40

Ogres invalīdu biedrības biedri tiekas vasaras sporta svētkos

2. jūlijā Ogres novada sporta centrā norisinājās Ogres invalīdu biedrības biedru Sporta svētki.

Ogres novada sporta centra attīstības darba organizatores Sanitas Tauriņas ieguldītais darbs ļauj cilvēkiem ar īpašām vajadzībām sapulcēties kopā un aktīvi pavadīt dienu. Šādi sporta svētki tiek organizēti jau vairākus gadus. Pasākuma dalībniekiem šajā dienā bija sagatavotas dažādas spēles un uzdevumi. Sanita atklāj, ka nav viegli izdomāt aktivitātes, kurās spētu piedalīties visi pasākuma dalībnieki, jo atšķiras gan viņu vecuma grupas, gan veselības stāvoklis. Pasākuma organizēšanā liels atspaids ir trīs brīvprātīgo jauniešu palīdzība – iesaistās divas meitenes no Ogres Valsts ģimnāzijas un viena no PIKC "Ogres tehnikums". Jaunietes atzīst, ka šāda veida darbs viņām ir daudz ko sniedzis - gan pieredzi, gan spēju sadarboties un iemācīties atrast kopīgu valodu ar ikvienu.

Pasākuma pirmajā daļā sporta svētku dalībnieki veica dažādas fiziskās aktivitātēs, kam sekoja otrā daļa Dziesmu un deju svētku noskaņās. Dalībniekiem izdevās iejusties Dziesmu un deju svētku atmosfērā, jo pēdējos divos uzdevumos dalībniekus vienoja deja un dziesma.

S.Tauriņa atzīst, ka Ogres invalīdu biedrības pasākumu apmeklētāji ir ļoti aktīvi, atvērti, ir gatavi piedalīties visos uzdevumos un māk saliedēties jaunās komandās. Šāda veida pasākumi palīdz viņiem atrast kādu kopīgu domubiedru, jaunu draugu un labi pavadīt laiku.

Foto: M.Deksne

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑