Piektdiena, 29 Jūnijs 2018 22:00

Lielvārdē uzvar "Jumpravas Papīrfabrika"

28. jūnija vakarā smilšu laukumos pie Lielvārdes novada sporta centra tika noskaidroti labākie pludmales volejbolisti. Par uzvarētājiem kļuva Emīls Josts un Kristaps Skudra jeb komanda ar nosaukumu "Jumpravas Papīrfabrika".

Turnīrā, kurā kopumā piedalījās 15 volejbolistu pāri, sīvā triju setu spēlē godpilno trešo vietu izcīnīja komanda "Laganovskis/Kuks" (Mikus Laganovskis un Raitis Kuks). 1. un 2. vietu sadalīja divas komandas, kuras pirms tam cīnījās vienā apakšgrupā. Otrajā vietā ierindojās "VLS 300" jeb Toms Freimanis un Mārtiņš Bite, bet tikai uzvaras visās spēlēs un pirmo vietu guva "Jumpravas Papīrfabrika" - Emīls Josts un Kristaps Skudra.

Paldies komandām par lieliskām sacensībām un Lielvārdes novada sporta centram par sacensību organizēšanu!

Informāciju sagatavoja: "Lielvārde sporto"