Trešdiena, 06 Jūnijs 2018 11:54

HK "Ogre/Miandum" cīnīsies Eiropas čempionātā handbolā meistariem

No 7. līdz 9. jūnijam Austrijas pilsētā Insbrukā notiks piecpadsmitais Eiropas čempionāts handbolā meistaru (senioru) komandām. Šoreiz tajā startēs arī HK "Ogre/Miandum" handbola vecmeistari.

 Šogad turnīrs sapulcinājis rekordlielu komandu skaitu (63) no 18 valstīm: dāmu (W33+) konkurencē - sešas, (W43+) – 14, vīriem (M35+) – 11, (M45+) – 16 un (M50+) arī 16 komandas. Ar plašu pārstāvniecību šogad priecē Latvijas komandas. Līdz šim 12 turnīros ir piedalījusies RPI komanda, kas šogad pieteikusies grupā 45+. Šajā pašā pieredzes grupā spēlēs arī "Jūrmalas Sports", savukārt HK "Ogre/Miandum" sacentīsies vecuma grupas 35+ komandu konkurencē. Pirms diviem gadiem EHF čempionātā HK "Ogre/Miandum" 16 komandu konkurencē izcīnīja 6. vietu.

Ceturtdien un piektdienas priekšpusdienā notiks apakšgrupu sacensības. Labākās divas komandas no katras apakšgrupas, līdzi ņemot iegūtos punktus, sestdien turpinās cīņu par 1. līdz 8. vietu. Svētdien – spēles par medaļām. Līdz šim latviešiem labākais sasniegums ir 4. vieta, ko 2012. gadā Slovēnijā izcīnīja komanda RPI.

HK "Ogre/Miandum": Ronalds Pambakers, Andris Mellups, Jānis Avotiņš, Jānis Strautnieks, Edgars Jakubovskis, Juris Nazarenko, Arnis Butāns, Margots Valkovskis, Agris Kušners, Aivars Strazds, Andris Strazds, Armands Strazdiņš, Jānis Krastiņš, Reinis Eikens un Edgars Štelfs. Komandas dalību turnīrā atbalsta: SIA "Miandum", SIA “GMT Beauty", SIA "4 metri", www.koferi24.lvwww.hokejam.lvwww.ZAB.LV. Apakšgrupā vēl būs komandas no Portugāles, Čehijas, Serbijas, Austrijas un Horvātijas/Slovēnijas apvienotā vienība.

 Gatavojoties turnīram, HK "Ogre/Miandum" aizvadīja treniņus Arņa Butāna (HK "Celtnieks") vadībā, tiekoties ar Virslīgas komandu "ASK/LSPA". Spēles bija aizraujošas un vienā no trim tikšanās reizēm, veterāni pat izrādījās pārāki ar +3. Austrijā komandu vadīs spēlējošais treneris Arnis Butāns. Jāteic, ka HK "Ogre/Miandum" sastāvā iekļauti vairāki bijušie Latvijas izlases spēlētāji (Margots Valkovskis, Arnis Butāns, Agris Kušners, Ronalds Pambakers, Jānis Strautnieks un Jānis Avotiņš). Komandai ir visaugstākie mērķi - iekļūt fināla četriniekā un cīnīties par medaļām.

Komandu startam tiešsaistē varēs sekot https://www.ehfmasters2018.com/ un Latvijas Handbola federācijas Facebook mājaslapā, vai arī klātienē - "Olympiahalle Innsbruck" un "Tyroler Wasserkraft Arena Innsbruck".

Informāciju sagatavoja Jānis Avotiņš, HK "Ogre" valdes loceklis

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑