Svētdiena, 08 Aprīlis 2018 08:50

"Ogre/Miandum" sāks cīņu par bronzu

Šovakar pulksten 18.00 sērijā līdz trim uzvarām sāksies cīņa par "SynotTip" handbola Virslīgas bronzu starp HK "Ogre/Miandum" un Ludzas "Latgola" handbolistiem. Spēle notiks Ogres stadiona hallē, tiešraide - Sportacentrs.com.

Zīmīgi, ka jau otro sezonu pēc kārtas gan par bronzu, gan par zeltu (Dobeles "Tenax" – "Celtnieks Rīga") cīnās vienas uz tās pašas komandas. Tiesa, ja ogrēnieši un ludzānieši cīņu uzsāks jau šajā nedēļas nogalē, tad cīņa par zeltu sāksies pēc nedēļas, 14. aprīlī Dobelē.

Sezonas gaitā abas bronzas pretendentes cīnījušās ar mainīgiem panākumiem. Pirmo posmu "Latgols" noslēdza otrajā pozīcijā, kamēr otrais posms ludzāniešiem vairāku faktoru dēļ izvērtās pagalam neveiksmīgs un regulārais turnīrs tika noslēgts ceturtajā vietā. Savukārt "Ogre/Miandum" pēc ceturtās vietas pirmajā posmā otrajā pakāpās uz trešo pozīciju.

Ceturtdaļfinālā "Latgols" divu spēļu summā ar 62:52 tika galā ar ASK/LSPA, bet pusfinālā nespēja rast pretargumentus regulārā turnīra uzvarētājai un galvenajai favorītei Dobeles "Tenax", piekāpjoties ar 0:2 (26:35, 25:34). "Ogre/Miandum" ceturtdaļfinālā ar 75:49 sakāva Vaiņodi, bet pusfinālā ar 0:2 (23:26, 28:31) atzina čempiones "Celtnieks Rīga" pārākumu.

Savstarpējās spēlēs šosezon bilance ir par labu ogrēniešiem, kuri uzvarējuši četros no pieciem mačiem (27:24, 27:20 (LHF prezidenta kausā), 35:25 un 35:26), bet vienīgo zaudējumu piedzīvojuši sezonas sākumā (26:38). Lai arī regulārajā turnīrā spēles lielākoties noslēgušās ar lielu pārsvaru kādai no komandām, diez vai tā būs arī bronzas sērijā, it sevišķi, ja vienības būs optimālajos sastāvos.

"Ogre/Miandum" un "Latgols" spēli tiešraidē varēs redzēt gan kanālā Sportacentrs.com TV, gan interneta tiešraidē.

Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām. Otrā spēle tiks aizvadīta 14. aprīlī pulksten 13.00 Ludzā.

Izmantotie resursi: www.handball.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑