Pirmdiena, 12 Marts 2018 15:05

Snaiperi cīnīsies par Pavasara kausu

17. martā Ogres novada sporta centra šautuvē (Jaunogres prosp. 2) norisināsies Ogres novada sporta centra rīkotās sacensības šaušanā ar pistoli "PAVASARA kauss 2018". Sacensību sākums pulksten 11.00.

Reģistrācija sacensību dienā no pulksten 10.30 līdz 10.55 šautuves telpās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Sacensībās drīkst piedalīties jebkurš interesents no 18 gadu vecuma. Dalības maksa – 5.00 EUR + munīcija (daudzums 36 gb.) – ja ierodas ar savu ieroci; pārējiem, kuri izmantos šautuves ieroci – dalības maksa – 5.00 EUR, munīciju iegādājoties uz vietas.

Sacensības notiks individuāli ar personisko ieroci (B 1 kategorijas pistole ar 7,62 līdz 9 mm kalibru), vai ar šautuves šaujamieroci GLOCK – 17. Piešaušanai seši šāvieni pirms pirmā vingrinājuma izpildes.

Pirmo triju vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem un diplomiem. Vairāk informācijas nolikumā (skatīt pielikumā). Sacensības organizē un vada Ogres novada sporta centrs, galvenais tiesnesis – Andris Sosnars. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. Nr. 29258191 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Informāciju sagatavoja Ogres novada sporta centrs

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑