Piektdiena, 05 janvārī 2018 18:24

Rīgas "Dinamo" vadība vēršas pret Jurčiku Raganu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" vadība aizliegusi uz savām mājas spēlēm ierasties pazīstamajam sporta līdzjutēja tēlam Raganai Jurčikam, saskatot viņā savas komandas neveiksmju cēloni, vēstī portāla delfi.lv sporta redaktors Uldis Strautmanis.

Sarunā ar Delfi.lv žurnālistu Jurčiks jeb ogrēnietis Jurijs Pētersons atklājis, ka jau iepriekšējās sezonas izskaņā klubs vērsies pie līdzjutēja, liekot noprast, ka vajadzētu mainīt tēlu, jo tas nesot neveiksmes. Aizvadītajos Ziemassvētkos Pētersons saņēmis zvanu no "Dinamo" valdes locekļa Zigmāra Priedes, kurš vēlreiz atgādinājis par iepriekš runāto un piedāvājis mainīt tēlu uz Lāčplēsi vai briedi.

"Fanu kluba vadītāja bija aizgājusi uz Arēnu Rīga un uzzināja, ka apsargiem dots rīkojums mani neielaist maskā. Bez maskas es drīkstēju iet. Tas bija tik pēkšņi un negaidīti. Ja viņi vēl iepriekš būtu ar mani sazinājušies un brīdinājuši, bet nekas tāds nebija. Viņi nez kāpēc iedomājušies, ka esmu negatīvs tēls, un vajagot kaut ko pozitīvu. Viņi gan joprojām nespēj argumentēti atbildēt, kādēļ ir kaut kas jāmaina," situāciju portālam komentējis Pētersons.

Jurčiks norādījis, ka, lai iemantotu popularitāti ar jaunu tēlu, nepieciešami gadi.

45 aizvadītajās spēlēs šajā sezonā "Dinamo" sakrājusi 41 punktu un atrodas pēdējā vietā ne tikai Rietumu konferencē, bet visā līgā.

Ogrēnietis Jurijs Pētersons Jurčika Raganas tēlā iejūtas jau otro gadu desmitu. Viņa pirmais iznāciens raganas maskā bija Vidzmes ledus hallē, kur Jurijs aizrautīgi fanoja par "ASK/Ogre" hokejistiem. Jurčiks Ragana ir atbalstījis arī citu sporta spēļu komandas, piemēram, florbola un basketbola.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Komentāri  

 
0 0 #2 Intarss 2018-01-06 14:12
Tad ,lūk, kas pie visām neveiksmēm vainojams !!!
Citēt
 
 
0 0 #1 Andris 2018-01-06 09:37
Labi vēl ka pie arēnas sārtu neuztaisīja un raganu nenosvilināja.
Citēt
 

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑