Ceturtdiena, 04 janvārī 2018 05:31

Slēgta Lēdmanes fitnesa zāle

Lielvārdes novada pašvaldībā saņemts anonīms Lēdmanes pagasta iedzīvotāja ziņojums, kurā pausta neziņa par Lēdmanes pamatskolā izveidotās fitnesa zāles turpmāko darbību. Lai novērstu nepatiesu baumu izplatīšanos saistībā ar fitnesa zāles darbību, pašvaldība sazinājās ar fitnesa zāles izveidotāju – biedrību "Lēdmanei" un lūdza sniegt skaidrojošu informāciju.

Publicējam biedrības "Lēdmanei" valdes locekļa Dzintara Laganovska komentāru:

"Biedrība "Lēdmanei" dibināta 2009. gada 24. novembrī. Tās dibinātāji ir divi Lēdmanes pagasta iedzīvotāji – Arno Kuks un Dzintars Laganovskis. Tā kā Lēdmanes pamatskolā bija brīvs metālapstrādes kabinets, kas netika izmantots mācību procesam, tad radās doma tur izveidot fitnesa zāli, ko varētu izmantot Lēdmanes pagasta iedzīvotāji un Lēdmanes pamatskolas skolēni. 2010. gada maijā biedrība "Lēdmanei", pamatojoties uz Lielvārdes novada domes lēmumu, noslēdza nedzīvojamo telpu nomas līgumu ar Lēdmanes pamatskolu, kura darbības termiņš bija līdz 2018. gada 31. decembrim. 2010. un 2011. gadā biedrība realizēja divus Eiropas Savienības projektus, piesaistot finansējumu telpu remontam un fitnesa aprīkojuma iegādei. Gan projekta sagatavošanu, gan visas ar projekta ieviešanu saistītās darbības veica biedrības biedri.

Fitnesa zāli apmeklēja daži Lēdmanes pagasta iedzīvotāji un Lēdmanes pamatskolas skolēni (ar vecuma ierobežojumu - no 15 gadu vecuma). Biedrības biedri no saviem personiskajiem līdzekļiem apmaksāja gan visus uzturēšanas izdevumus (grāmatvedības pakalpojumi, bankas konta uzturēšana, iekārtu remonts, telpu uzturēšana, dzeramais ūdens, TV utt.), gan telpu nomas maksu.

Tā kā 2017. gada novembrī beidzās realizēto projektu uzraudzības periods, turklāt trenažieriem un citam inventāram, kas atrodas zālē, jau ir ievērojams lietošanas laiks (ir nepieciešami remonti), un, izvērtējot fitnesa zāles darbību un biedrības darbību kopumā, kā arī izvērtējot biedrības turpmākos darbības virzienus, kā arī pa šo darbības laiku saņemtās sūdzības un negatīvismu no iedzīvotāju puses, biedrības valde pieņēma lēmumu par biedrības likvidāciju un fitnesa zāles slēgšanu. Pašlaik notiek biedrības likvidācijas process un līdz ar to fitnesa zāle vairs nedarbojas."

Izmantotie resursi: www.lielvarde.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑