Trešdiena, 03 janvārī 2018 08:12

Ogres taekvondo jaunie meistari pērn izcīnījuši 65 godalgas

Ogres sporta biedrības «Leons» audzēkņi 2017.gada laikā dažādos taekvondo turnīros guvuši 65 dažāda kaluma medaļas. Lauvas tiesa no tām jeb 25 godalgas tika gūtas pašu rīkotajā turnīrā – Ogres Kausa izcīņā.

Kā sarunā ar «OVV» pastāstīja sporta biedrības «Leons» treneris Leonards Solovjovs, Ogres kausa izcīņas turnīrā, kas decembra vidū norisinājās Ogres novada sporta centra zālē, piedalījās 180 sportisti ne vien no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Nopietnajā konkurencē mājinieki ogrēnieši ieguva 25 medaļas – četras zelta, septiņas sudraba un 14 bronzas. Par turnīra uzvarētājiem kļuva kluba «Leons» audzēkņi Evelīna Veņukova, Marats Ivaško, Nikita Vasiļjevs un Aleksandrs Semjonovs. Godpilnajā otrajā vietā ierindojās Nikita Timoškins, Sandis Girs, Daniils Seļeverstovs, Mihails Vlasovs, Iļja Ļitovčenko, Grigorijs Ivanovs un Ratmirs Honts. Trešo vietu ieņēma Aleksandrs Semjonovs, Diāna Vituka, Valērija Poslušņaka, Maksims Semjonovs, Sandis Girs, Jegors Konopļaņikovs, Eduards Vāns, Patriks Žižins, Kristers Vancevičs, Saverinas Kņezikjavičus, Viktorija Tkačova, Edgars Kalnageidāns, Ainārs Kalnageidāns un Deivis Sproģis.

Tieši pirms Ziemassvētkiem sporta biedrībā «Leons», kurā taekvondo mākslu apgūst 40 bērni un jaunieši, notika pateicības pasākums – labāko sportistu sveikšana un apbalvošana. Aizejošajā gadā Ogres jaunie taekvondo meistari piedalījušies vairākos turnīros, kas notika ne vien Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, bet arī tālākās zemēs, kopumā izcīnot 65 dažāda kaluma medaļas.

Ritvars Raits

Foto no sporta biedrības «Leons» arhīva

Attēlā: Sporta biedrības «Leons» pateicības pasākumā – treneris Leonards Solovjovs (pirmais no labās) kopā ar saviem titulētajiem audzēkņiem.

Pārpublicēts no laikraksta "Ogres Vēstis Visiem"

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑