Trešdiena, 03 janvārī 2018 07:52

Ikšķiles jaunie tenisisti sacenšas ziemas turnīrā.

Decembrī Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu pamatskolas sporta zālēs norisinājās Ikšķiles Bērnu un jaunatnes tenisa skolas (IBJTS) ziemas turnīrs, kurā dažādās vecuma grupās sacentās 40 bērnu.

Tā piemēram, desmit dalībnieki 4 - 5 gadus veco bĕrnu grupā, kas treniņus uzsākuši tikai pagājušajā rudenī, sacentās pēc daudzcīņas principa. Mazie tenisisti rādīja savas prasmes skriešanā, lekšanā, bumbiņas ripināšanā ar raketi, kā arī sitienos pāri tīklam. 6 - 8 gadus veco bērnu grupā sacentās 14 bērni, un te sacensības notika pēc Latvijas tenisa savienības nolikumā paredzētajiem noteikumiem, t.i. mazie tenisistitika sadalīti apakšgrupās un izspēlēja pa setam katrs ar katru. Pēc treneru un vecāku novērojumiem tika konstatēts krietns progress, salīdzinājumā ar šī gada vasaras sacensībām. Spraigā cīņā, uzvarot visās septiņās spēlēs, pirmo vietu ieņēma pirmklasnieks Mārtiņš Briedis, 2. vietā ierindojās astoņgadīgā Madara Aspere, bet 3. vietu pārsteidzoši ieguva sešgadīgā Jasmīna Pauloviča. Sveicam arī pārējos šīs grupas turnīra dalībniekus, kuri ļoti nopietni un, var teikt, profesionāli aizvadīja savas cīņas.

U9 un U10 grupām sacensību organizatori bija sagatavojuši vairākas nominācijas, kurās sacensties, kā piemēram: labākā sitiena tehnika, precīzākie sitieni un serves, kā arī savstarpējās punktu izspēles. Saskaitot visus iegūtos punktus, labākie bija: Sofija Stolere U9 grupā un Markuss Oto Meidrops U10 vecuma grupas tenisistu konkurencē.

Jāatzīmē arī tenisa skolas labākie audzēkņi, kas šogad izcīnījuši vairākas medaļas Latvijas mēroga sacensībās. Tie ir: Sofija Stolere, Anna Zudāne un Filips Reuts (visi U9)

Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skola novēl visiem sportisku, veselīgu un visās jomās veiksmīgu Jauno gadu!

Izmantotie resursi: www.ikskile.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑