Otrdiena, 02 janvārī 2018 12:28

Labdarības spēlē savāc 650 EUR

27. decembrī "Kurbads" ledus hallē Latvijas Kausa izcīņas hokejā pusfināla spēle starp hokeja klubu "Kurbads" un "Liepāja/Optibet" reizē bija arī labdarības mačs Ikšķiles maznodrošināto ģimeņu un senioru vajadzībām. Labdarības akcijā no biļešu tirdzniecības un dažādiem konkursiem tika savākti 650 EUR sportisko aktivitāšu inventāra iegādei.

Labdarības akcijas organizētāji hokeja klubs "Kurbads" un Ikšķiles sociālais dienests saka lielu paldies kuplā skaitā sanākušajiem līdzjutējiem un viņu lielajai atsaucībai ziedojot. Tika vēlreiz pierādīts, ka gan vecākā, gan paša jaunākā gadagājuma cilvēki ir gatavi ziedot cēla mērķa labad.

Vislielāko atsaucību klātesošajos izpelnījās Latvijas hokeja izlases aizsarga Oskara Cibuļska spēles krekla konkurss, kurā skatītājiem no tribīnēm bija jāmet ripa vistuvāk laukuma centram. Visprecīzākā izrādījās Madlienas pirmsskolas izglītības iestādes "Taurenītis" audzēkne Zane Tumane.

HK "Kurbads" un Ikšķiles sociālais dienests cer, ka šis ir jauks aizsākums ikgadējai tradīcijai Ziemassvētku laikā.

Hokeja laukumā uzvaru ar 4:3 izcīnīja hokeja klubs "Kurbads", nodrošinot savu iekļūšanu Latvijas Kausa izcīņas finālā, kas 6. februārī norisināsies "Arēnā Rīga".

Informāciju sagatavoja Jānis Straupe, HK "Kurbads" pārstāvis

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑