Ceturtdiena, 21 Decembris 2017 05:16

HK "Kurbads" labdarības spēlē ziedos Ikšķiles maznodrošinātajām ģimenēm

27. decembrī pulksten 19.15 ledus hallē "Kurbads", Rīgā, Latvijas kausa hokejā pusfināla spēles starp komandām HK "Kurbads" un "Liepāja/Optibet" laikā norisināsies  labdarības akcija ar mērķi dāvāt ziemas priekus Ikšķiles novada maznodrošinātajām ģimenēm un senioriem.

Ienākumi no spēles biļetēm, ziedojumu kastītes un dažādiem konkursiem tiks novirzīti ziemas sporta inventāra un apģērba iegādei Ikšķiles novada ģimenēm un senioriem, kas labprāt nodarbotos ar dažādām fiziskām aktivitātēm ziemā, bet tām nepietiek līdzekļu nepieciešamā inventāra iegādei.

"Ar Ikšķiles novada pašvaldību mums ir izveidojusies abpusēji izdevīga sadarbība. Iepriekšējos gadus esam vadījuši sporta stundas Ikšķiles novada skolās, gan zālē, gan āra slidotavās, kā arī popularizējuši hokeju un veselīgu dzīvesveidu. Šogad palīdzēsim iedzīvotājiem, kuriem diemžēl nepietiek līdzekļu, piemēram, slēpju iegādei. Esam par veselīgu dzīvesveidu, tāpēc visa komanda labprāt iesaistāmies šajā akcijā!" par iecerēto labdarības spēli hokeja kluba "Kurbads" kapteinis Toms Bluks.

Akcijā iesaistījies arī Čehijas ekstralīgas hokeja kluba "Mountfield" un Latvijas izlases labākais aizsarsg Oskars Cibuļskis, kurš sarūpējis sava kluba autentisko spēles kreklu ar visas komandas, tajā skaitā komandas biedra, Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa parakstiem. Jebkuram interesentam būs iespēja tikt pie šī krekla, pirms spēles iegādājoties konkursa ripu un raidot to vistuvāk laukuma centram.

"Kurbads uzrunāja mani ar piedāvājumu iesaistīties un to ar lielu prieku pieņēmu, jo mana dzimtā vieta ir ļoti tuvu Ikšķiles novadam, kā arī uzskatu, ka tas ir cēls mērķis - dot iespēju arī ziemā ikvienam gribētājam nodarboties ar veselīgu dzīvesveidu!" Oskars Cibuļskis atklāj, kā iesaistījies projektā.

Biļetes uz spēli iespējams iegādāties vietnē https://www.bezrindas.lv, kā arī ledus halles "Kurbads" kasēs. Pensionāriem, invalīdiem un bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Arī pērn Ziemassvētku laikā hokeja klubs "Kurbads" rīkoja labdarības spēli, kas notika Vidzemes ledus hallē. Tā bija veltīta mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša rehabilitācijai.

HK "Kurbads" dibināts 1996. gadā un ir viens no tradīcijām bagātākajiem hokeja klubiem Latvijā. Komanda trīs gadus (2014., 2015., 2016.) pēc kārtas izcīnīja Latvijas vicečempiones titulu, bet šajā pavasarī beidzot kļuva par Latvijas čempioni. Komanda "Kurbads" pirms šīs sezonas papildināja savu sastāvu ar vairākiem Latvijā zināmiem hokejistiem - Jāni Spruktu, Mārtiņu Cipuli un Jēkabu Rēdlihu, bet treneru kolektīvam pievienojās Artūrs Irbe.

Informāciju sagatavoja: Jānis Straupe, HK "Kurbads" pārstāvis

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑