Otrdiena, 05 Decembris 2017 11:06

Ogres novada sporta laureāts 2017

Ogres novada sporta centrs aicina pieteikt pretendentus pasākumam Ogres novada "Sporta laureātu 2017".

Pretendentu anketas atrodamas Ogres novada pašvaldības, Ogres novada sporta centra un "Osports" mājas lapā. Pieteikt laureātus ir iespējams arī Ogres novada sporta centrā, Skolas ielā 12, pie sporta projektu koordinatores Gerdas Krūmiņas. Anketu iesniegšanas beigu termiņš ir 2017. gada 31. decembris.
Šogad aicinām īpašu uzmanību pievērst "Sporta laureāts 2017" nolikumam, jo tas būtiski atšķiras no iepriekšējo gadu "Laureātu" formāta. Šī gada nolikumā pretendenti tiek iedalīti "Bērnu sports", "Jaunatnes sports" un "Pieaugušo sports" kategorijās, kas sīkāk sadalās dažādās nominācijās. Klāt ir nākušas arī jaunas nominācijas, kā, piemēram, "Gada sporta pasākums" un " Gada sporta entuziasts". Jaunums - "Pieaugušo sports" kategorija tiek iedalīta "Augstu sasniegumu sports" un "Tautas sports" apakškategorijās, dodot iespēju pieteikt Latvijas un reģionāla (novada) mēroga sacensību, kā arī starptautisku sacensību un turnīru godalgoto vietu ieguvējus.
Plānots, ka svinīgais pasākums norisināsies 2018. gada 2. februārī plkst. 19.00 Ogres Kultūras centrā, Brīvības ielā 15.
Sīkāka informācija par Ogres novada " Sporta laureāts 2017" nolikumu un pasākuma norisi pieejama Ogres novada sporta centrā.

Informāciju sagatavoja: ONSC sporta projektu koordinatore G.Krūmiņa

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑